X

7 zasad Huny

Huna to przekazywana z pokolenia na pokolenie filozofia stworzona przez Kahunów – polinezyjskich szamanów i uzdrowicieli. W języku hawajskim słowo „huna” oznacza tajemnicę, czyli wiedzę tajemną. Kahunowie byli znawcami psychologii i praktyk magicznych. Przeczytajcie o siedmiu zasadach huny, których stosowanie służy szczęśliwemu i harmonijnemu życiu.

 

Ike – jest to zasada mówiąca o tym, że nasz świat zależy od naszych myśli. Doświadczenia życiowe to odbicie myśli, które tworzymy. By przyciągać do siebie pozytywne wydarzenia, należy zmienić sposób myślenia.

Kala – ograniczenia są tylko w naszej głowie. W rzeczywistości każdy może tworzyć takie życie, jakiego pragnie.

Makia – energia podąża za uwagą. Koncentrowanie uwagi na celu, prowadzi do materializacji myśli.

Manawa – jest to zasada teraźniejszości. To co było kiedyś i to co będzie to tylko nasze wizje, które są interpretacją poprzednich wydarzeń mających miejsce w naszym życiu. Należy skupić się na chwili obecnej i wykorzystywać ją najbardziej jak potrafimy.

Aloha – miłość przynosi nam szczęście. To jedno z najsilniejszych narzędzi efektywnego działania. Jeśli kochamy, cały świat zmienia się dla nas.

Mana – wszystkie możliwości pochodzą z wnętrza. Nie ma innej mocy, niż my sami.

Pono – skuteczność to miara prawdy. Życie odzwierciedla przekonania jakie mamy, a najważniejsze jest to, co daje rezultaty. Prawdę badaj pytaniem „Czy to działa”.

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

siedem − sześć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE