X

Horoskop Holistyczny – LUTY 2019

Słońce jest w nieustającej ekspansji. Świeci tak samo dla każdego. Nie wybiera, nie ocenia, nie wartościuje. Codziennie daje z siebie wszystko.

W nieskończonej mandali Zodiaku Słońce symbolizuje doskonałą, wibrującą nieskazitelnym światłem, samowzbudzającą się kreację, której nic nie jest w stanie zatrzymać.

Istnieje podobna Słońcu siła, która nie zna granic, z tą samą energią przenika przez pustkę i przez formę, nie ma w sobie lęku przed jutrem. Ta siła to Życie.

Na niedostrzegalnej granicy między znanym i nieznanym, widzialnym i niewidzialnym, miłością i nienawiścią, lękiem i niezłomnością, świadome cele łączą się z nieuświadomionymi potrzebami, zaplatając w nieskończoność warkocze rzeczywistości. Możliwe z niemożliwym piszą scenariusze, z których natychmiast tworzą się światy dla każdej z Istot – z niewyobrażalną głębią emocji, lęków i pragnień, gdzie trudno odróżnić jawę od snu. Niemające początku i końca światło przenika wieczność niosąc jej cząstkę w nieskończoną krainę możliwości. Tak żyje Słońce, tak żyje Życie.

Ty, który Temu Życiu nadajesz formę – Jak Żyjesz?

Jakie cele wytycza Twoje Słońce, a jaką tym celom formę nadaje Twój Księżyc?

Co widzą Dostojny Zodiak i Dostojne Gwiazdy, gdy patrząc na Ciebie z tętniącego Życiem Nieboskłonu zapisują przyszłość? Przed nimi nic się nie ukryje, znają Cię tak, jak Ty znasz siebie. Zaplatają w sieć rzeczywistości wszystko.

Gwiazdy są neutralne, nic w Tobie nie zmieniają. Dają Ci szansę, abyś sam dokonał zmian.

Księżyc nie da Ci odpowiedzi, jak kochać, choć jest nieprzepastną skarbnicą emocji. Tę odpowiedź znajdziesz wyłącznie w sobie, poprzez własne doświadczenia.

Słońce nie wskaże Ci, w jakim miejscu życia jesteś, choć jego światło jest wszędzie i wie wszystko. Sam musisz to odkryć, by bez lęku, z wdzięcznością witać każde jutro jak wschodzące po ciężkiej nocy Słońce.

Wolność masz w sobie, wibruje nią każda komórka Twojego ciała. Wszechświat zaplata dla Ciebie teraźniejszość utkaną z najlepszych z możliwych zdarzeń. Możesz, ale nie musisz.

To przesłanie rozpoczynającego ten miesiąc Nowiu w Wodniku (4 luty, g. 22:03)

Każdy dzień jest dniem, w którym możesz dać życie marzeniom – dopowiadają migoczące na nieboskłonie Iskierki Istnień i układają się dla Ciebie w najpiękniejszy na świecie widok nocnego nieba.

Baran

Jesteś częścią wszystkiego. Współistniejesz raczej, niż żyjesz. Partnerstwo, relacje, miejsca są wynikową wspólnych wysiłków, więc są wspólne. Co jako Natura Ognia wnosisz we wspólną przestrzeń?

Byk

Gwiazdy wspierają Cię mądrością wykutą w ogniu własnych doświadczeń. Są z Tobą na dobre i na złe, wysyłając nieustannie bezwarunkową miłość. Dziel się nią, a nigdy jej nie braknie.

Bliźnięta

Graficzny symbol Bliźniąt to połączone Księżyce: rosnący i malejący. Symbolizują one początek i koniec. Całą przestrzeń pomiędzy rosnącym i malejącym lunarnym światłem wypełnia to, co stanowi całą esencję: życie. Korzystaj z życia, to jedyne prawdziwe źródło informacji.

Rak

Śladu, jaki po sobie zostawiasz, nie tworzą słowa ani czyny. Twoje emocje świadczą o Tobie. Dzięki emocjom wszystko, co kochasz, żyje wiecznie. Kochaj. Żyj.

Lew

Czasami dobrze zasiąść na widowni. Dla wielu aktorów premiera to wielce stresujące wydarzenie. Pomimo, że zagrali po mistrzowsku, boją się oceny i sami oceniają.

Bądź ponad tym, jesteś Mistrzem.

Panna

Z jednej strony masz wsparcie czystej intuicji, z drugiej wysublimowanego intelektu. W takim towarzystwie nawet skok w hiperprzestrzeń jest możliwy. Korzystaj ze swoich talentów, one są Twoim wsparciem, i skacz!

Waga

Jesteś we właściwym czasie i miejscu, by przyjrzeć się, co Ty właściwie robisz. Robisz to, co chcesz?

Skorpion

W przestrzeni pomiędzy braniem i dawaniem mieszka balans. To nadzwyczajny nauczyciel wszelkich podstaw. Na czym stoisz?

Strzelec

Życie cały czas pisze dla Ciebie scenariusz, ale nie może Cię zastać, by Ci go przekazać. Zresztą i tak zrobiłbyś swoje. Mimo to gwiazdy ułożyły się bardzo sprzyjająco w tym miesiącu. Rób swoje!

Koziorożec

Zadbaj o życiową przestrzeń, a przestrzeń odwdzięczy się ciepłem domowego ognia. Serce lubi, jak jest ciepło.

Wodnik

Za plecami masz zjednoczone w nowiu Słońce z Księżycem, a przed sobą nieograniczoną, chłonną pomysłów przestrzeń. Wszystko wokół sprzyja. Jak sytuacja u Ciebie?

Ryby

Słyszałaś/eś o autopilocie? Włącz go i popatrz, w którą stronę Cię poniesie. Może to być dobry kierunek.

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy – Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − dwa =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE