X

Bogactwo przyciąga bogactwo

Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Wszechświat podlega pewnym uniwersalnym prawom. Jedynym z nich jest Prawo Rezonansu świadczące o tym, że podobne przyciąga podobne.

I tak też, kiedy mimo obecnego poczucia braku, świadomie wybierasz, by uczyć się dostrzegać swoją obfitość, otwierasz się na to, by fizycznie zamanifestowała się w Twoim codziennym doświadczeniu.

Jest to proste, ale wymaga czasu i przez to często twierdzi się, że nie jest łatwe. Trudność kryje się jedynie w konieczności konsekwencji. Jeśli zrobisz coś raz czy kilka razy, jeśli odejdziesz od tego, gdy tylko poczujesz się lepiej czy zwątpisz i zrezygnujesz, efekty będą małe lub zupełnie niezauważalne.

Jeżeli podejdziesz do budowania mentalności obfitości z oczekiwaniem, jeśli regularnie będziesz niecierpliwić się kiedy Twoja obfitość wykiełkuje, jeżeli zapraszasz ją do życia nie dostrzegając swego negatywnego (nasyconego niefajnymi emocjami) stosunku do pieniądza, jeśli nie widzisz zakorzenionego poczucia solidarności z poziomem obfitości obecnej niegdyś w Twoim rodzinnym otoczeniu (mama, tata)…- wszystko to sprawi, że będziesz stać w miejscu, kręcić się w kółko lub pływać na falach frustracji i ekscytacji.

Do tematu budowania mentalności obfitości trzeba podejść z głową i sercem.

Należy zacząć od mentalnego rozpoznawania oporu i różnych form uwarunkowań, a następnie wypuszczać je sercem- jednocześnie otwierając się na nowe, dotąd nieznane Ci jakości, nastawienie do siebie, pieniądza, partnera, życia i wszelkich życiowych sfer.

Potem przychodzi czas na wspomnianą powyżej konsekwencję. Zobacz – jaka potrafisz być konsekwentna kiedy chodzi o narzekanie, martwienie się czy poczucie braku….?

Dokładnie z taką samą, a nawet większą konsekwencją- możesz nauczyć się widzieć drugi biegun swojego życia- czyli obfitość.

Do tego trzeba po prostu mądrze podejść, wyjść poza logikę, która od razu ocenia i przekonuje, że obecnie nie masz niczego do docenienia.

Kiedy, choć w najmniejszym stopniu, opanujesz tą najprostszą i zarazem najtrudniejszą postawę, bogactwo zacznie przejawiać się w coraz to nowszych obszarach Twojej rzeczywistości.

Pojawia się efekt kuli. Zaczyna być coraz prościej.

Bogactwo bowiem przyciąga bogactwo i zgodnie z prawem mentalnego ekwiwalentu wystarczy byś skorygowała swoje mentalne tendencje i wspięła się na poziom lekko powyżej 51%.  To wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć żyć bogatym życiem TERAZ!

Autor: Sylwia Kocoń

Zobacz też wywiad z Sylwią Kocoń w One Energy TV

Sylwia Kocoń – prelegentka Festiwalu Wibracje. Pisarka, metafizyk, trener motywacyjny, podróżniczka, partnerka, matka, kobieta kochająca życie, autorka programów Oktawy Miłości, Przyciągania Pieniądza oraz odbywających się cyklicznie w różnych miastach Polski i zagranicą- Warsztatów Obfitości. Dawniej, kobieta świata korporacyjnego, w którym realizowała się zawodowo na stanowisku power tradera w Anglii oraz Danii w bankach takich jak m.in. J.P.Morgan czy Royal Bank of Scotland. Prowadzi blog duchimateria.com

Festiwal Wibracje 13-16.06 2019, Białobrzegi k. Warszawy. Celem wydarzenia jest pogłębianie wiedzy, samodoskonalenie, stworzenie przestrzeni dla spotkań ludzi o podobnych zainteresowaniach. Na czterodniowy program wydarzenia składa się ponad 200 godzin wykładów i warsztatów, które poprowadzi około 100 prelegentów. Nie zabraknie także koncertów, zajęć jogi, medytacji oraz eksperymentów naukowych. Na 2 scenach plenerowych, namiocie i 2 salach  konferencyjnych wystąpią specjaliści w swoich dziedzinach: zielarze, terapeuci medycyny niekonwencjonalnej, ajurwedy, jogini, naukowcy, ekolodzy, propagatorzy zrównoważonego rozwoju, psycholodzy i dietetycy. Bilety i szczegóły:   www.wibracje.com.pl

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 11 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE