X

Centrum medytacyjne San Maryno

CENTRUM MEDYTACYJNE SAN MARYNO

to miejsce położone położone w gminie Jedlnia-Letnisko, na pograniczu malowniczej Równiny Radomskiej i Równiny Kozienickiej. Otaczają je lasy Puszczy Kozienickiej, na terenie których utworzono Kozienicki Park Krajobrazowy. To właśnie tam rośnie kilkusetletni buk, pomnik przyrody, pod którym według legendy wypoczywał Tadeusz Kościuszko.

Pośród sielskiej przyrody, w otulinie lasów, pól, łąk i stawów powstało Centrum Medytacyjne San Maryno. Piękne widoki, cisza, spokój, dzika przyroda, stadnina koni i jezioro – wszystko, co potrzebne, by codzienność była piękna.

Centrum powstało w 2012 roku. Jest miejscem stworzonym dla ludzi chcących wzbogacić swoje życie oraz wnieść jak najwięcej wartości do życia innych.

Pamiętając o tym, że wszystko co robimy na poziomie jednostkowym ma wpływ na otoczenie, staramy się czynić dobro wszędzie tam, gdzie jesteśmy. Pozostawiając nasze serca otwarte dla wszystkich którzy przychodzą, żyjemy i uczymy się żyć w zgodzie z naturą.
Bowiem natura to nie tylko walka o przetrwanie – to również współdziałanie, które pomaga współistnieć w miłości i szacunku. To współpraca, a nie rywalizacja, jest najwyżej cenioną wartością społeczną. Otwierając serce i współpracując ze swoją prawdziwą naturą,
działasz nie tylko dla swojego dobra, ale także dla dobra innych.
Odnajdując miłość, pokój i szacunek w swoim sercu, jednocześnie odnajdujesz to w sercach innych. Ponieważ wszyscy jesteśmy jednością.
San Maryno jest miejscem dla wszystkich ludzi chcących żyć w prawdzie, miłości oraz spełnieniu.

 

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

Nocleg dla 27 osób w 5 dwuosobowych pokoi w bardzo wysokim standardzie z 3 łazienkami w holu w budynku ośrodka oraz dla 17 osób w 2 domkach obok centrum w pokojach 2-3 osobowych.

Salę wykładowo-warsztatową o pow. 80 m2 wyposażoną w miękkie materace to różnego typu zajęć.

Profesjonalny system dźwiękowy i projektor.

Istnieje też możliwość skorzystania z gabinetu masażu i sauny po uprzednim uzgodnieniu.

 

Do dyspozycji uczestników jest wiele hektarów łąk i lasów oraz przepiękny i zadbany ogród, który, w czasie warsztatów oferuje chwile wytchnienia.

Na terenie ośrodka znajdują się też stawy oraz 2 namioty tipi oraz altana w indiańskim stylu, gdzie można prowadzić wykłady, aktywne formy zajęć i organizować festiwale w okresie letnim.

WARSZTATY

W ośrodku prowadzone są spotkania oraz szkolenia związane z terapią rozwoju osobistego człowieka oraz z terapią psychoterapeutyczną. Celem prowadzonych zajęć poza pomocą osobom chcącym wprowadzić do swojego życia zmiany, jest pokazanie różnorodności perspektyw kulturowych oraz filozofii.

Jeżeli masz pytania, pisz lub dzwoń:

jacek@1energy.org, tel.: 690 602 108

Serdeczne zaproszenie do korzystania z przestrzeni San Maryno kierujemy do:

– osób indywidualnych, które chciałyby tu odpocząć, pokontemplować lub popracować,

– psychologów, nauczycieli jogi, ayurvedy i innych osób prowadzących różnego rodzaju warsztaty i szkolenia szeroko rozumianego rozwoju osobistego

KONTAKT

Fundacja One Energy

Maryno 11
Jedlnia-Letnisko

tel: 690 602 108

e-mail: jacek@1energy.org

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 × 5 =

Zaangażuj sie
#HOROSKOP #INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE
0