X

Crowdfunding – czym właściwie jest?

Crowdfunding, czyli finansowanie społecznościowe, to coraz popularniejsza forma zbierania kapitału przez ludzi z pomysłem, ale bez środków finansowych. Jest to działanie, które pozwala wdrożyć projekt bez konieczności zaciągania kredytów. To forma publicznej zbiórki pieniędzy na realizację określonego celu, także biznesowego.

Dzięki platformom crowdfundingowym, takim jak ta, która powstaje we współpracy z One Energy, pomysłodawcy, szukający funduszy i starający się o dotację, mają możliwość pokazania w sieci swojego projektu. Następnie liczą na wsparcie zainteresowanych internautów. Ci z kolei mogą otrzymywać bonusy.

Ale crowdfunding dla wspierającego to także dostęp do ciekawych, wyselekcjonowanych projektów, możliwość zostania ambasadorem wybranej marki, rosnące zyski w przypadku udanego projektu, bezpieczeństwo i wiarygodność transakcji oraz możliwość uzyskania pasywnego dochodu.

Wspierając pomysły na platformach crowdfundingowych stajesz się częścią rozwijającego się projektu oraz otrzymujesz specjalne bonusy. Na naszej platformie zapewnimy bezpośredni kontakt z pomysłodawcą, dzięki czemu doskonale wiesz na jaki cel przeznaczasz swoje środki.

Już wkrótce, dzięki nam będziesz mógł przeznaczać nawet niewielkie kwoty w obiecujące projekty z ogromnym potencjałem. U nas znajdziesz tylko wiarygodne firmy, które przeszły selekcję – wpisują się w szeroko rozumiany zrównoważony rozwój i prezentują ciekawe pomysły.

Naszym celem jest przede wszystkim wyraźne pokazanie wizji, perspektyw oraz  korzyści jakie niesie za sobą wspieranie wybranych projektów. Każdy z nich tworzy jednolite, ale zarazem spersonalizowane portfolio, które w łatwy sposób pozwala na porównanie znajdujcych się na platformie wizji.

Zaangażuj się!

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − trzynaście =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE