X

Czy rok szczura przyniesie nowy początek?

Szczur to jeden z 12 zwierzęcych znaków w chińskim horoskopie. Ostatni rok minął nam pod znakiem świni, w kolejnym towarzyszyć nam będzie ten gryzoń. A jaki będzie rok szczura?

Rok zmiany

Szczur jest pierwszym znakiem dowolnego cyklu astrologicznego, dlatego kojarzymy go z nowością, postępem, pożegnaniem starego. Wielu z nas zacznie coś nowego. Warto jednak zmiany dobrze przemyśleć i starannie zaplanować. Trzeba mieć na uwadze, że szczur rozpoczyna nowy cykl, dlatego decyzje podjęte w tym roku mogą mieć wpływ na 12 kolejnych.

Rok będzie zmienny, a tym samym trudny i stresujący. Niestety często w obliczu zmiany potrzebne będą szybkie decyzje. Żeby go przetrwać potrzebna będzie cierpliwość – nie warto się denerwować czy irytować.

Zobacz jaki był rok świni

Rok pod znakiem Amora

W roku szczura przypadną dwa dni początku wiosny (dni lin chun), które nazywa się świętem kochanków. Dlatego też rok ten może być szczęśliwy dla samotnych poszukujących drugiej połówki. To dobry rok na zawieranie małżeństw czy staranie się o dziecko. Pary często właśnie do szczura zwracają się w modlitwie o potomka, a to ze wględu na liczne szczurze rodziny.
Warto pamiętać, że szczur jest rodzinny, dla o bliskich, romantyczny, choć w w związku bywa zaborczy.

 

Jaki jest szczur
Lubi wolność i zawsze chce pozostawić sobie alternatywę i bezpieczną drogę ucieczki.

Jest inteligentny, pomysłowy i wszechstronny, lubi kreatywne zadania. Najlepiej odnajduje się w zawodach, które na tę kreatywność i elastyczność mu pozwalają.

Lubi dominować, wygrywać, ma cechy przywódcze, często przejmuje inicjatywę i podkreśla swoje zdanie. Lubi robić na innych wrażenie. Bywa apodyktyczny, zaborczy i zazdrosny. To urodzony przedsiębiorca – każdy pomysł przekuje w dochodowy biznes. Bywa rozrzutny, ale zwykle ma oszczędności na czarną godzinę. Jednocześnie bierze odpowiedzialność za swoje czyny.

Status społeczny i pieniądze są dla niego bardzo ważne.

Szczur lubi zmiany, niestandardowe rozwiązania, nie odnajduje się natomiast w życiu według ścisłego planu. Terminy i rutyna dnia codziennego nie są przez niego lubiane. Lubi, żeby dookoła dużo się działo. Jest energiczny. Stale potrzebuje bodźców, zarówno psychicznych, jak i fizycznych. Gonitwa myśli to dla niego codzienność. Lubi eksperymentować.

Szczur zawsze działa na swoją korzyść. Przestrzega zasad, które jemu służą. Bywa przebiegły i podstępny – wszystko na swoją korzyść. Wykorzystuje urok osobisty, aby zyskać przychylność innych.  Bywa narcystyczny.

Czy jestem szczurem?

Tak jeśli urodziłeś się w 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008 lub 2020.
Ważne, aby pamiętać, że Chiński Nowy Rok rozpoczyna się dopiero w okresie od końca stycznia do końca lutego (to ruchoma data), dlatego urodzeni w tych miesiącach muszą dokładniej sprawdzić jakim są znakiem.

 

Urodzony w roku szczura powinien wiedzieć, że:

  • jego ziemski składnik to woda
  • jego odpowiednikiem w astrologii solarnej jest Strzelec
  • jego szczęśliwy kolor to niebieski, zielony
  • jego szczęśliwy kamień to granat, diament i ametyst
  • szczęśliwy numer: 2
  • kwiat – lilia
  • szczęśliwe miesiące w 2020: marzec, wrzesień i listopad
  • nieszczęśliwe miesiące w 2020: kwiecień, lipiec i październik
#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 2 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE