X

Festiwal ONE ENERGY 2017

Festiwal One Energy za nami! Na dwa dni zamieniliśmy nasz ośrodek Ranch San Maryno w prawdziwe miejsce mocy.

Zaczęliśmy w kameralnym gronie przyjaciół od uzdrawiającej ceremonii dźwięku z misami tybetańskimi i gongami. Koncert poprowadził mistrz medycyny alternatywnej – Kailash Kokopelli. Dźwięk stosowany w intencji nastrojenia i zharmonizowania organizmu ludzkiego przywraca mu naturalny przepływ wibracji. To był wspaniały wstęp do kolejnego, intensywnego dnia Festiwalu.

Dzień drugi obfitował w gry, zabawy, warsztaty i koncerty. Zaczęliśmy od emocjonujących zawodów konnych, w międzyczasie nasi najmłodsi uczestnicy rozgrywali mecz piłki nożnej. Kibice szaleli! Najwięcej zainteresowania wzbudziły gry zręcznościowe, a była ich cała paleta: strzelanie z łuku, ścianka wspinaczkowa, parki linowy, paintball – wyzwoliliśmy w sobie dobrego ducha współzawodnictwa. Wieczorne atrakcje zaskoczyły wszystkich swoim magicznym klimatem. Najpierw zespół Sambasin poprowadził warsztaty gry na bębnach, a finałem dnia był występ zespołu Maori i jego pokaz tańca z ogniem.

Dziękujemy wszystkim za przybycie. Cieszymy się, że spędziliśmy piękny czas w poczuciu wspólnoty i wzajemnej akceptacji. Mamy nadzieję na kolejne spotkanie za rok i ponowne zjednoczenie się w jednej, pozytywnej energii.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 + siedemnaście =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE