X

Horoskop Holistyczny – LISTOPAD 2018

W Teatrze Życia ważna chwila. Dzisiaj Prapremiera.

Władca Czasu Saturn podaje ostatnie drobiazgi, z których władca Nieba i Ziemi, ojciec bogów, mityczny Jowisz ze swym posłańcem Merkurym budują scenerię dla pięknej bogini miłości Wenus i walecznego boga wojny Marsa, mistrzów drugiego planu. Słońce i Księżyc tworzą niepowtarzalną atmosferę starając się bardzo, by każdy wschód i zachód był jedyny w swoim rodzaju i wyjątkowy. Tajemniczy Neptun rozciąga utkany z emocji dywan, w którego nici wpleciona jest głębsza niż czeluść tęsknota. Figlarny Uran zadbał o światło – zaprosił na widownię cały Nieboskłon. Pluton, Pan Życia i Śmierci dba, by wszystko dopięte było na ostatni guzik. Więc wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Nawet Ziemia kręci się w kółko, by dodać scenerii blasku i cienia.

Właśnie wybuchła Supernowa. Przestrzeń rozświetla blask, jakiego nie powstydziłby się sam Stworzyciel.

W świetle Jupitera wchodzisz Ty.

Pamiętaj, że to Prapremiera.

Jak coś pójdzie nie tak, zawsze możesz powtórzyć scenę.

Gdy zapomnisz roli, nic się nie stanie.

Każdy z nas gra swoją rolę w Teatrze Życia. Bądźmy dla siebie wyrozumiali.

Gwiazdy na listopadowym nieboskłonie sugerują najprostsze rozwiązania szepcząc: odwagi!

 

Baran

Gorące serce za tarczą wigoru to paliwo, które napędza Twój świat. Wsłuchaj się w ciszę pomiędzy uderzeniami serca, a znajdziesz właściwy dla siebie kierunek.

Gdy człowiek okiełznał ogień, poznał ciepło domowego ogniska. Zaprzyjaźnij się z wewnętrznym ogniem i naddaj mu kierunek, a świat żywiołów wody, powietrza i ziemi zasiądzie z Tobą w kręgu zjednoczenia.

 

Byk

To tak niezwykłe, że możemy odkrywać świat korzystając ze zmysłów.

Słuchaj, patrz, czuj. I nie bój się kochać.

Świat wokół Ciebie potrzebuje kropli zmysłowości, którą masz w sobie, jak ty potrzebujesz powietrza.

Wymieńcie się.

 

Bliźnięta

Wszechświat zawsze próbuje podesłać najbardziej wydajne rozwiązania. Nie porównuj, bierz pierwsze z brzegu, a czas zaoszczędzony na porównaniach ofiaruj bliskim.

 

Rak

Na poziomie atomu panuje czysta geometria. Twoje serce to elektrownia atomowa. Ciepła jak słońce i bezgraniczna jak miłość elektrownia atomowa.

Gdy w obliczu rywalizujących ze sobą sił chaotycznego świata coś się chwieje, pamiętaj co masz w sercu.

Gdy wszystko płynie gładko, pamiętaj co masz w sercu.

Tam masz to, co najcenniejsze.

 

Lew

Symetria to najbardziej wydajny materiał dla twórcy. Nie potrzebuje dróg i magazynów by tworzyć życiową przestrzeń. Sama się układa.

Spróbuj tego w tym miesiącu.

 

Panna

Wszystko składa się z małych, powiązanych ze sobą kawałków.

Tu trochę przykręcisz, tam poluzujesz i pójdzie, choć najtrudniej zacząć. Masz szczególne wsparcie listopadowych konstelacji, skorzystaj.

 

Waga

Gwiazdy nie powiedzą Ci kogo, co i jak kochać. Ale w tym miesiącu masz od gwiazd piękny prezent – bogini miłości Wenus jest w Twoim znaku. Nie ma nic piękniejszego niż zakochana w sobie i świecie, oświetlona blaskiem Wenus Waga. Zrób to dla świata i zakochaj się w sobie.

 

Skorpion

Symbolizujący początek nów w w tym miesiącu wypada w znaku Skorpiona (7 listopada). Jowisz, planeta powodzenia, również jest jeszcze w znaku Skorpiona. Z astrologicznego punktu widzenia masz farta. Korzystaj.

 

Strzelec

W tym miesiącu niewiele blokuje, za to dużo wspiera. Dla ognistego Strzelca kosmiczna rada to: zachowaj umiar. Władający znakiem Strzelca Jowisz potrafi dawać obietnice bez pokrycia, bądź więc uważny/a w przyjmowaniu prezentów.

 

Koziorożec

Tranzyty ciężkich planet pomogą w podjęciu decyzji o uporządkowaniu spraw. Do niczego nie zmuszają, ale nie pozwalają zapomnieć, są jak kamyk w bucie. Niby nic, dopóki nie trzeba nagle przyśpieszyć kroku.

 

Wodnik

Wizjoner czasami również potrzebuje wytchnienia. Listopadowe konstelacje przesyłają pakiet dobrych życzeń, których apogeum będzie podczas pełni w harmonizującym z Wodnikiem znaku Bliźniąt (23 listopada). Rozświetlony słonecznym blaskiem Księżyc, wsparty pozytywną energią Jowisza, zainicjuje długo oczekiwany przełom.

Gwiazdy życzą powodzenia!

 

Ryby

W połowie miesiąca do wodnego znaku Ryb męską, ognistą energię wniesie tranzytujący Mars. Połączenie wody z ogniem to magiczny moment, symbolizujący powstanie nowego życia.

Gdy gorąca lawa łączy się z wodą wyzwala olbrzymie pokłady energii – jak męskie i żeńskie w uścisku miłości.

Wpuść trochę ognia do oceanu emocji, a nowe jak odkryta tajemnica rozświetli przestrzeń wokół Ciebie.

 

 

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy – Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

piętnaście − cztery =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE