X

Horoskop Holistyczny marzec 2018

W horoskopie holistycznym One Energy skupiamy się na trzech elementach, z których się składamy i które na siebie wzajemnie wpływają: Ciało, Duch, Umysł. Aby żyć w harmonii i w pełni wykorzystywać swój potencjał, warto dbać o integrację tych trzech aspektów.

Baran

(21.03 – 19. 04)

W marcu uważaj na szyję i kark, to te elementy CIAŁA, o które musisz szczególnie zadbać. Za dużo spraw do załatwienie powoduje, że człowiek czasami nie patrzy przed siebie, traci uważność i może się potknąć.

Jeżeli twój UMYSŁ kiedyś zauważy, że ciągle biegniesz, będzie to twój ogromny sukces. Jak zorientujesz się, po co biegniesz, będziesz o krok od oświecenia. A jak doświadczysz, że nie trzeba biec, bo to życie samo w sobie jest celem – będziesz oświecony.

Czasami pomyśl, zanim coś zrobisz, bo aktywność i bieg to twoja jedna strona. Po drugiej stronie jest pełen relaks. Ty jesteś tym miejscem pośrodku.

Marzec będzie Ci sprzyjał, kilka osobistych planet będzie w harmonijnym połączeniu, co może zaowocować rozwiązaniem DUCHOWYCH spraw związanych z twórczą ekspresją w życiu i w pracy. Ale jeżeli wpadniesz w emocjonalny rezonans, te subtelnie działające tranzyty pogłębią sinusoidę tego, co w Tobie skrajne.

 

Byk

(20.04 – 22. 05)

Dla Byków marzec to szansa na spotkanie ze swoją metafizyczną, DUCHOWĄ stroną. Kontempluj i ciesz się pięknem swojej wrażliwej, artystycznej duszy.

Jeżeli nie musisz, daj UMYSŁOWI odpocząć i nie podejmuj strategicznych decyzji, za dwa miesiące będzie lepszy czas na decydowanie o kluczowych sprawach.

Za chwilę zima się skończy i ciepły powiew wiosny otuli twoje CIAŁO i natchnie Cię do działania. To też dobry moment na oczyszczanie ciała po zimie – wypróbuj naturalne metody. Nie zapominaj jednak o rodzinie czy przyjaciołach. Dzisiaj możesz naprawić to, co zamiatasz pod dywan od długiego czasu. Twoje relacje nabiorą wtedy nowego, metafizycznego blasku. Zobaczysz, że największą przyjemność daje robienie czegoś razem i dzielenie się sobą z najbliższymi.

 

Bliźnięta

(23.05 – 21. 06)
UMYSŁ: Zaciekaw się tym, co ściągasz do własnego systemu z ogólnoświatowego szumu informacyjnego. W tym okresie może to być szczególnie ważne. Jeżeli dobrze się wsłuchasz, usłyszysz siebie. I nie będziesz potrzebował tysięcy informacji, by dobrze funkcjonować.

Przyjrzyj się temu, czym  karmisz swoje CIAŁO. Czy robisz to na pewno świadomie?

Przyjaciele i rodzina zauważą zmianę w Twoim zachowaniu. Może tę zmianę spowoduje nowo poznana osoba? Często ktoś, kogo spotykamy na swojej drodze potrafi całkowicie zmienić jej trajektorię. Zacznij przyglądać się uważniej ludziom w Twoim otoczeniu. Może osoba, która zmieni jakość Twojego życia DUCHOWEGO jest tuż koło Ciebie?

 

Rak

(22.06 – 22.07)

Sam podejmij decyzję. Nie oczekuj, aż ktoś inny podejmie ją za Ciebie. Już. I zacznij iść w kierunku, który obrałeś. Dla Raka to trudne, zamiast podjąć decyzję woli aż sprawy same się wyklarują, ale marzec jest dla Ciebie dobrym czasem na taką pracę z UMYSŁEM, do postawienia kroku naprzód. Jeżeli jednak nie zdecydujesz, to życie potoczy się dalej, ale za trzy miesiące sytuacja będzie dużo trudniejsza trudniejsza – rozwiąże się sama, ale konsekwencje mogą być bardziej restrykcyjne.

To całkiem przyjemne dla DUCHA i umysłu, gdy człowiek sam zaczyna decydować o swoim życiu. Wtedy CIAŁO również się rozluźnia i wszystko wokół nabiera stonowanych i przyjemnych barw. Spróbuj!

 

Lew

(23.07 – 23.08)
Światło czasami może być złudzeniem, jak przy grze światłocieni. To, co nas oświetla, może być światłem odbitym, a to, co prawdziwe może być ukryte w cieniu.

Układy planetarne w marcu sprzyjają dokonaniu DUCHOWEGO bilansu, ale do niczego Cię nie zmuszają. Popatrz w siebie, co bierzesz, a co oddajesz – a to, co zaobserwujesz, może być dla Ciebie odkrywcze lub zaskakujące. Mogą pojawić się dylematy, czy dzielisz się światłem, które dostajesz, czy też część tego światła chowasz tylko dla siebie?

Jeżeli masz trudniejszą sytuację życiową, zmęczony UMYSŁ lub dużo pracy, która nie przekuwa się na wynagrodzenie pomyśl o tym, że efekty i chwała są nagrodą za włożony wysiłek, a nie zachętą do pracy. Cierpliwości, rób swoje – jeżeli to co robisz, robisz z serca, w spójności z CIAŁEM, nagroda wypełni Twoje serce światłem.

 

Panna

(24.08 – 22.09)

Masz silny energetycznie czas, ale ta energia jest subtelna jak tęcza i czasami przesłania rzeczywistość. Jak nie przestaniesz gonić doskonałości, twój UMYSŁ zapracuje się. Doskonałość nie istnieje, inaczej świat stanąłby w miejscu i nie rozwijał się dalej. Zaakceptuj to, a masz szansę odkrycia tej doskonałości również w sobie. Cały czas jesteś nierozerwalnie związany/a ze spontanicznie zmieniającym się wszechświatem, więc twój DUCH również się zmienia.

Zaprzyjaźnij się z sobą. Dobre samopoczucie to nie tylko zdrowa dieta i regularne ćwiczenia CIAŁA, to przede wszystkim cieszenie się drobiazgami i Twoje nastawienie do siebie i tego, co wokół Ciebie.

 

Waga

(23.09 – 22.10)

Marzec to przednówek.

Zadbaj o siebie w tym czasie, a wiosna będzie Twoja.  Nawet jeżeli coś nie układa się tak, jak powinno, pamiętaj, że po zimie zawsze przychodzi wiosna. Prędzej lub później, ale zawsze.

Aby z nadejściem cieplejszej pogody dobrze wyglądać i dobrze się czuć zmień nastawienie UMYSŁU. Zacznij delektować tym, co lubisz, a odstaw to, co przynosi CIAŁU dyskomfort. Nakarm swoje DUCHOWE potrzeby. Wtedy nie tylko nadchodząca wiosna będzie Twoja, ale każda wiosna będzie Twoja.

Jak Waga czuje się dobrze, świat wokół staje się piękniejszy. Poczuj się dobrze dla innych!

 

Skorpion

(23.10 – 21.11)
Głębiej się nie da. Odpuść – głównie sobie, twoje CIAŁO ma już dosyć. I tak w ostatnim czasie zrobiłeś bardzo dużo. Teraz jest ostatni dzwonek, by zacząć szykować żagle, marzec to dla Ciebie dobry czas na przewietrzenie UMYSŁU, bo już niedługo zimowe lody zaczną się topić, a woda w rzece zwiększy poziom i zacznie płynąć wartkim nurtem.

Jeżeli utknąłeś na krze, poproś o pomoc, czasami to bardzo trudne, ale często niezbędne do tego, by powiew świeżości porwał naszego DUCHA tam, gdzie pragniemy. No i we dwójkę łatwiej żeglować.

 

Strzelec

(22. 11 – 21. 12)

Oj, twój niespokojny DUCH urwałby się od tego wszystkiego chociaż na miesiąc.

To się urwij! Nikt Cię nie trzyma na siłę, zresztą kto mógłby siłą zatrzymać Strzelca? Popatrz, bo może nie ktoś Cię trzyma, ale coś? Własny UMYSŁ? Marzec to dobry czas na refleksję. Budżet nie dopina się do końca? Skontroluj wydatki. Może Twoja energia idzie nie w tę maszynę, która ma zacząć pracować?  Stare sprawy nie dają spokoju? Także te związane z kondycją CIAŁA? Zacznij je zamykać – jak zaczniesz, pozamykają się szybko, a Ty będziesz mógł z czystym sumieniem się urwać! I nie zapomnij zabrać ze sobą swojego partnera lub bliskiej Ci osoby, bo być może będziesz potrzebował jej wsparcia w cieszeniu się obfitością.

 

Koziorożec

(22.12 – 19. 01)

W marcu jak w garncu. Ciągle coś.

Koziorożcom gwiazdy radzą swobodę UMYSŁU. Nie tylko Ty umiesz prowadzić pojazd, choć jeżeli już prowadzisz, robisz to dobrze. A czasami za dobrze.

Jeżeli ostatnio miałeś trudniejszy okres, ten czas tu i teraz podsyła Ci prezenty pod postaciami ciekawych osób, które pojawiają się wokół Ciebie. Popatrzenie jak żyją inni, co cieszy ich DUCHA, inspiruje lub pcha do działania pozwoli Ci popatrzeć z innej perspektywy na swoje życie.

Wybierz się na koncert, idź do galerii sztuki lub zrób coś dla swojego CIAŁA, co bardzo chciałbyś zrobić, ale od lat nie masz na to czasu. Jak nie teraz to kiedy? Niektórzy przez całe życie mają: „w marcu jak w garncu”. A Ty?

 

Wodnik

(20. 01 – 18. 02)
To nie Edison wymyślił żarówkę. Żarówkę wymyślił Wodnik (Thomas Alva Edison był urodzeniowym Wodnikiem!)

Zobacz jaki potencjał drzemie również w twoim UMYŚLE! Wystarczy, że wystawisz swoje kosmiczne anteny na krążące wokół informacje, a rozwiązania wielu spraw pokażą się same krzyczeć: eureka!

Niedawno miałeś urodziny, teraz jest czas, aby w nowy rok solarny wejść ze świeżą energią, także dla CIAŁA. Twój DUCH może wszystko, bo dla Wodnika nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, za które nie chce się zabrać.

 

Ryby

(19.02 – 20.03)
Przełom lutego i marca to ważny okres dla Ryb. To dla UMYSŁU czas refleksji i przemyśleń. Minął lub mija kolejny rok, a Ty…? Gdzie jesteś, co robisz, dokąd idziesz?

Piękną jakością Ryb jest wrażliwość, ale nie łatwo z nią żyć. Popatrz na tych, którzy tę wrażliwość zaakceptowali, pokochali i korzystają z niej – są wsparciem, inspiracją i natchnieniem dla wielu innych.

Popatrz też na tych, którzy z tą wrażliwością sobie nie radzą… Wielu ich, prawda? Tych znanych i nieznanych, bogatych i biednych…

Ten marzec Ci sprzyja, wiele kosmicznych energii wspiera Cię w odnalezieniu siebie samego. Ale czy skorzystasz ze szczodrego wsparcia?

Naucz się przełączać miedzy własnym męskim i żeńskim.

Gdy potrzeba działać – działaj, bądź aktywny/a, kreatywny/a, w męskim.

Gdy chcesz poprzebywać z własną wrażliwością – przełącz się na swoje żeńskie (faceci też mają swoje żeńskie), pozwól DUCHOWI na tworzenie, wzruszenie czy emocje.

Potem przełącz się na męskie, gdy trzeba działać, a potem znowu na żeńskie…

Przyjdzie moment, że nie będziesz potrzebował/a już się przełączać. Akt tworzenia i dzieło, męskie i żeńskie w twoim CIELE staną się jednym. To piękny moment w życiu każdego, nie tylko Ryby.

Cały kosmos trzyma za Ciebie kciuki, kochając Cię bezwarunkowo i spontanicznie.

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy, Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × trzy =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE