X

Horoskop Holistyczny – marzec 2019

Gdy sam/a decydujesz o swoim życiu, astrologia może wskazać ci drogę, pomóc znaleźć podpowiedź.
Gdy wierzysz w przeznaczenie, gwiazdy mają dla ciebie nieograniczony bagaż doświadczeń.

Każdy krok w kierunku świadomego życia zmienia jakość gwiezdnych połączeń. Z każdym uważnym i przytomnym działaniem twoją Mandalę Codzienności wypełnia jakość, a planety w twoim horoskopie nabierają blasku szlachetnych kamieni. Gdy każdy krok stawiasz z podniesioną głową, bez lęku, stajesz się światłem w swoim świecie.

Horoskop urodzeniowy (astrologiczny zapis momentu narodzin) to czysty potencjał otoczony pierścieniami reguł, z jakimi będziesz miał/a szansę się zmierzyć podążając tajemną ścieżką życia.
Niektóre z tych reguł zaakceptujesz lub przyjmiesz za swoje, inne odrzucisz, będziesz miał/a takie, za które oddasz wszystko i takie, przeciw którym wyślesz armię.

Reguły, jak wiesz z doświadczenia, można tworzyć, inne łamać, niektóre delikatnie naginać by zmieściły się w akceptowalnych przez siebie ramach, jeszcze inne wypada (należy, trzeba, muszę, musisz, musimy) akceptować (szanować, przyjmować jak własne, pielęgnować), lub odrzucić.

To, kim jesteś, to konsekwencje twoich wyborów, tych dużych i tych małych. Zdarzenia, których nie pamiętasz lub nie chcesz pamiętać, w taki sam sposób, warstwa po warstwie, ukształtowały ciebie jak te, o których nie możesz lub nie chcesz zapomnieć. Razem tworzycie całość.

Gwiazdy asystują ci od zawsze, niosąc w swym świetle wszystko, co potrzebne do pełnego, swobodnego życia. I nie spoczną, aż będziesz szczęśliwy.

W każdej chwili możesz sięgnąć po to, czego naprawdę od życia potrzebujesz. Najważniejszy jest pierwszy krok, bez niego możesz stać w miejscu przez wieczność.

Z wiosną, czasami kapryśną, czasami piękną, ale zawsze wyczekiwaną, przychodzi nowe.

Zaczerpnij pełną piersią moc budzącego się ze snu świata i zrób pierwszy krok. Jesteś Wiosną.

W taką wróżbę na nadchodzący marzec ułożyły się jaśniejące nam na nieboskłonie zdarzeń Gwiazdy.

Baran

Synergia – to odpowiednie słowo na opisanie marcowych gwiezdnych wskazówek. Efekt współdziałania jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań. Umysł i serce jadą tym samym bolidem, żeby nie wypaść z toru potrzebują twojej uważności na życie.

Byk

Wszystko ma swój czas. Tylko nikt nie ma czasu.
Marzec to czas dla Ciebie, dla Was. Delektuj każdą chwilę, jak tylko Byk potrafi.

Bliźnięta

To co z boków, na górze i na dole, stanowi samozmieniającą się scenerię. Najważniejsze prosto przed tobą, wypływa z twojego serca jak tworząca nieskończone rozlewiska wielobarwna rzeka emocji. Bez granic, bez celów, bez warunków – miłość do życia od pierwszego wejrzenia.

Rak

Każda gwiazda to twój dom. Na każdej z nich mieszka ktoś bliski. Miłość nie zna czasu i odległości, jest wieczna i nieskończona jak przestrzeń. To jedyne, co warto pamiętać.

Lew

Posłuchaj swojej wewnętrznej kobiety. Ona jest szyją.

Panna

Gdy na chwilę zgasły kosmiczne światła (nów 6 marca) zodiakalne planety ułożyły się nad znakiem Panny w symboliczny parasol . Moc tego układu jest taka, że możesz wpuścić do życia tyle magii, ile się do niego zmieści.

Waga

Osobista strona ciebie domaga się chwili uwagi, chce omówić dalsze warunki waszej wspólnej egzystencji. Zręczne ciało, świeży umysł i urozmaicona dieta to recepta na dobre samopoczucie wiosną.

Skorpion

Kiedy jesteś w swoim świecie, żadna siła nie jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi. Cały czas jesteś w swoim świecie.

Strzelec

Jeżeli masz miejsca, do których lubisz wracać, przygotuj je tak, byś mógł zajrzeć tam niespodziewanie, bez zapowiedzi, choć na chwilę i czuć się w nich dobrze. A potem o nich zapomnij.

Koziorożec

Życie cały czas kroczy naprzód i w marcu, bez względu co się wydarzy, nie zatrzyma się ani na chwilę. Tak powiedziały gwiazdy.

Wodnik

Łagodność – to wnosi do znaku wędrująca przez niego Wenus.
W tym miesiącu ta bogini jest w Twoim znaku. Masz na nią przestrzeń?

Ryby

Nie próbuj zapomnieć, bo to niemożliwe. Wybacz.
Jak wybaczysz przeszłość i przyszłość, zaczniesz żyć dzisiaj.

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy – Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jeden × 2 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE