X

Horoskop Holistyczny – SIERPIEŃ 2018

Planety i aspekty między planetami, gwiazdami i innymi ciałami nieboskłonu tworzą każdego dnia, każdej chwili ulotnie układy, które nigdy więcej się nie powtórzą. Każdy planetarny układ jest wyjątkowy i niepowtarzalany. Ilość wariantów i kombinacji jest tak samo nieskończona jak Wszechświat.

Nasz świat i wszelkie życie na świecie jest lustrem Kosmosu. Zodiak i położenie ciał niebieskich względem niego zmieniają się bezustannie.

Ziemia krążąc wokół Słońca mknie z prędkością ponad 100 tysięcy kilometrów na godzinę, kręcąc się wokół własnej osi z prędkością 1,6 tysiąca kilometrów na godzinę. Żyjemy na wielkiej karuzeli przekonani, że świat wokół nas jest spokojny i stabilny.

Pozostając w bezruchu wirujemy z zawrotną prędkością. Każdego roku wraz z Ziemią obiegamy dookoła Słońce pokonując prawie 940 milionów kilometrów. To wielka podróż jak na człowieka, i drobny krok naprzód dla Wiecznej Świadomości, którą każdy z nas jest.

Astrologia wpisuje się zarówno w precyzję materii, jak i niczym nieograniczoną kreację samoświadomości. Analizując ruch planet jest dynamiczna, a jednocześnie jest w stanie zatrzymać na chwilę cały Układ Słoneczny, zapisując na Kosmicznej Mapie Życia najważniejszy dla każdego z nas moment – moment narodzin – moment inkarnacji Nowej Świadomości na Ziemi.

Jesteś Świadomością, która inkarnowała się na Ziemi, by przeżyć życie. Swoje Życie.

Gdybyśmy nie urodzili się, ominęło by nas najwspanialsze i najbardziej niezwykłe doświadczenie – życie. Bez względu na to, jak życie się toczy , jest ono cudem samym w sobie.

Tak jak wszystkie zjawiska w Kosmosie są unikatowe, unikatowe jest również wszelkie istnienie na Ziemi.

Żyjemy na tej samej planecie, a jednocześnie każdy z nas ma swoje jednostkowe i unikalne życie. Każdy ma swój własny Mikrokosmos, skomplikowany i rozbudowany jak Wielka Mandala Życia i Śmierci, malowana na nowo każdego dnia.

Perfekcja i chaos są nierozerwalną częścią wszystkiego. Wszechświat powstał z Wielkiego Chaosu i trwa nieprzerwanie do dzisiaj, więc odrobina zamieszania w naszych życiach niekoniecznie ściąga nas w dół, ale nadaje mu pęd i pcha nas do rozwoju, kierując na drogę Własnego Potencjału.

Życie to czas poszukiwań, ale podpowiedzi zapisane są w symbolach. To czyni życie każdego z nas nieodgadnionym i tajemniczym. Jeśli znalibyśmy lub potrafili przewidywać przyszłość, tajemnicę zastąpiłaby nuda lub strach przed nieuniknionym.

Astrologia to wiedza oparta na symbolach i empirii, dająca głębokie możliwości interpretacji. Pomaga w poznaniu siebie i otaczającej rzeczywistości, ale tej rzeczywistości nie determinuje. Kosmologiczny zapis momentu urodzin i analiza ruchu planet to zbiór symboli opisujących tendencje i możliwości, a ich odczytywanie potrafi być tak fascynujące, jak odkrywanie Wielkiej Tajemnicy.

Urodzeniowy Znak Zodiaku to tylko jeden z elementów Twojego horoskopu. Poza Słońcem, w Twoim horoskopie znajduje się wiele elementów, które czynią z Ciebie Wielką Indywidualność. Każdy z nas jest inny, wyjątkowy i niekopiowalny. Niepowtarzalny jak wschód Słońca nad Lechowem.

Przeczytaj poniższe wskazówki i sprawdź, ile masz w sobie cech innych Znaków i w jakim stopniu pasują te wskazówki do ciebie.

Baran

Emocja goni emocję? Galop myśli jak tętniące stado przebiega obok Twojego umysłu?

Pogalopujesz, czy odpuścisz? Gwiazdy radzą: odpuść. Ale to Ty decydujesz.

Byk

Otulona w płaszcz bezgranicznej rozkoszy przyjemność życia to tylko jedna z możliwości.

Korzystaj z wielu innych dostępnych opcji: szczodrość, mądrość, współczucie, miłość. Ich dna nie dotkniesz, taka to głębia. Jak w nią skoczysz, nie będziesz mógł się zatrzymać, bo nie będziesz chciał…

Bliźnięta

Przestrzeń jest zerojedynkowa. Ty wszystkim dowodzisz. Jesteś Szefem Wszystkich Programów i ich pracodawcą – płacisz każdemu z nich. I co? Dużo tego?

Niepotrzebny Ci żaden program, jesteś Samodzielną Świadomą Istotą.

Powyłączaj programy i zrób sobie w tym życiu relaks.

Rak

Idzie Rak…

Jak dokończysz przysłowie, gdybyś miał określić się jednym słowem?

Naturalne środowisko Raka to czysta woda. W mętnej wodzie Raki błądzą.

Przejrzyj. Woda, w której żyjesz jest tak czysta, że jej nie widzisz.

Lew

Nie możesz? Nie umiesz? Granice są tylko w Twojej głowie.

Przyjrzyj się tym granicom i pierścieniom, które Cię otaczają. Tkwią nieruchomo czekając, aż którejś z nich dotkniesz. Czekają z utęsknieniem. Każda choć raz chciałaby zagrać wymarzoną rolę, mieć swoje pięć minut.

Możesz iść przez życie dzieląc się własną pasją lub patrzeć, jak granice tańczą zalotnie taniec godowy.

Panna

Gdyby Panny rządziły Światem, byłby on doskonale poukładany. Tak dokładnie, że stopiłby się z rzeczywistością i byłby nie do odróżnienia, jak precyzyjnie działający system.

Popatrz wokoło wyłączając myślenie. Popatrz oczami Najgłębszych Emocji. Wszystkie Żywe Istoty czują, przeżywają, kochają, boją się, pragną. To jest świat, w którym żyjesz. Językiem Świata są emocje.

Waga

Mityczna Waga to Harmonia – uosobienie ładu i symetrii. Też jesteś Wagą – Harmonią. W jednej ręce trzymasz szalę emocji, w drugiej szalę kalkulacji.

Witając poranne Słońce, unieś obie ręce nad głowę, w stronę Światła. Mając puste dłonie też jesteś w równowadze.

Skorpion

Zodiakalny Skorpion to głębia, powierzchni której nie jest w stanie poruszyć byle zefirek. Aby wzburzyć to morze emocji, potrzebny jest sztorm.

Popatrz na głębię doświadczeń – jak potrafisz przeżywać i jak dzielenie się tą głębią może być pożyteczne. I dziel się.

Strzelec

Strzelec przystaje, gdzy chce. Jeżeli naprawdę nie chce, żadna siła nie jest w stanie go zatrzymać.

Strzała puszczana przez symbolizującego znak Strzelca wycelowana jest w przestrzeń, poza granice umysłu i materii. W symbolice figurują trzy postacie: ta, której łuk wycelowany jest w przeszłość, druga postać gnająca przed siebie i porywająca entuzjazmem serca i umysły oraz trzecia postać, stabilnie podążająca ku szczytnym celom i wyzwaniom.

Którą z mitycznych postaci Strzelca jesteś? W co celujesz?

Koziorożec

Słońce wschodzi dla Ciebie każdego dnia. Jesteś Dzieckiem Słońca, podążającym niestrudzenie po firmamencie życia.

Dziel się Światłem Życia, wiedzą i miłością, a świat obdarzy Cię siłą mogącą przestawiać góry.

Wodnik

Zdarzenia wokół są jak zmieniające się czerwono-zielone światło. Na zielonym idziesz, na czerwonym czekasz. Oznaczone drogi to tylko jedna z opcji. Poza znakami zakazu i nakazu jest nieograniczona paleta barw i możliwości.

Pokaż, że w życiu możliwa jest wolność, niezależność i brak ograniczeń. Życie nabierze barw – nie tylko Twoje.

Ryby

Pływasz w oceanie emocji. Z wdechem wciągaj w płuca to, co kochasz i z oddechem wypuszczaj to, co kochasz. Ocean szybko wypełni się nieuwarunkowaną miłością do siebie samej/samego, a potem do wszystkich /wszystkiego.

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy – Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzy × trzy =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE