X

Mistrzowski Nów w Pannie

Każdy nów jest zjawiskowo niepowtarzalny. To, co w nowiach powtarzalne, to nasze nadzieje.

Przyrzeczenia, obietnice i oczekiwania związane z nowiem, z nowym początkiem malują ulotne obrazy tego, co mogłoby być, gdyby…

Dzisiejszy Nów w Pannie jest mistrzowski, jak na Słońce i Księżyc w kosmicznym objęciu przystało. Mistrzowski i pełen subtelnych, precyzyjnie między wierszami ukrytych i zaklętych w skomplikowanych algorytmach wskazówek.

Ten Nów to kontemplacja tego, co schowane na pograniczu percepcji i intuicji.

W małej przestrzeni między projekcją a oceną kryją się światy, w których energia wibruje by wibrować, a jej delikatny rezonans jest doskonałością samą w sobie, jak niczym nieuwarunkowana miłość do wszelkiego życia. Uświadomienie sobie obecności nienależących do nikogo i niczego obszarów, to duży krok naprzód. Przebywanie w nich to milowy skok w samorozwoju.

Na poziomie fizycznym to czas, by zastanowić się co w życiu ważne i jak to ważne wpleść między codzienność, by każdy dzień niósł ze sobą radość.

To, czego po nowiu oczekujemy, czego od niego chcemy, ogranicza to, co możemy dostać bez żadnych oczekiwań. Zabarwiając nów choćby nutą pragnień zamykasz wiele strumieni. Omijając bez wysiłku plątaninę intelektualnych opisów, jakimi opasujemy i karmimy się na co dzień, Nieskończone Źródło płynie niosąc ze sobą wszystko, czego potrzebujesz do świadomego życia.

Wszystko masz w sobie. Nie warto czekać na bodźce z zewnątrz – te mogą nigdy nie nadejść. Jeżeli chcesz coś zmienić, po prostu zrób to.

 

Autor: Jacek Piasecki

astrologią zajmuje się od ponad 30 lat. Łączy szkołę klasyczną  ze współczesną psychologią. Na co dzień prowadzi  jeden z ośrodków One Energy – Ośrodek Jedna Energia w Lechowie.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

trzynaście + dziesięć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE