X

Największe miejsce mocy w Polsce znajduję się … na Litwie

Kultura dawnych Słowian przeminęła i choć mamy ją wszyscy w genach, jak dotąd nie potrafiliśmy jej wskrzesić. Oczywiście nie chodzi mi o udawanie dziwnych „druidów” na festynach historycznych i skakanie przez ognisko podczas biesiadowania w noc kupały… Chodzi o zachowanie mądrości tradycji naszych dziadów, którzy potrafili komunikować się ze światem przodków, rozpoznawali subtelne energie pól mocy i potrafili ją wykorzystać do znajdowania odpowiedzi na każde pytanie. Byli twórcami, kapłanami i strażnikami sekretnych miejsc, w których zazwyczaj można było oczekiwać cudów.

Czymś takim były starożytne wyrocznie, ale i nasze świątynie poświęcone bogom i boginiom – niefizycznym przewodnikom po duchowych krainach skąd przynoszono, zarówno przepowiednie, jak i precyzyjne przepisy na terapeutyczne remedia oraz substancje psychoaktywne stabilizujące wewnętrzny wgląd.

Z setek, a może i tysięcy, kwitnących ongiś i świetnie utrzymanych centrów obrzędów rytualnych, służących jako portale do dalekich podróży – zostały tylko ruiny pozmieniane w kościoły, więzienia, szpitale psychiatryczne czy maszty telewizyjne… Tak współczesna religijność pomieszana z ateizmem rozprawiły się z duchowością zawartą w ludzkiej naturze, która zamiast w sobie, została wytresowana, by wszystkiego (co zresztą zbędne) szukać na zewnątrz.

Pomimo wielu misji, akcji, zbiorowych medytacji czy szamańskich zjazdów, nie mamy w Polsce żadnej świątyni ducha otwartej dla wszystkich i tak doskonale utrzymanej jak piramida pod kopułą na Litwie leżąca obok Merkine nad Dunajem.

Piramida powstała pod wpływem wizji, a raczej objawienia błyszczącego anioła, w miejscu silnej pozytywnej energii dodatkowo wzmocnionej promieniowaniem kształtu. Przykryta szklaną kopułą i zasilana codziennymi praktykami medytacji modlitwy i błogosławieństwa. Wewnątrz budowli znajduje się również źródło żywej wody ładowanej energią piramidy i programami czystych intencji ludzi zwracających się z codziennymi prośbami do Boga i swych aniołów opiekuńczych.

Świątynia nie jest poświęcona żadnej konkretnej religii. Można powiedzieć, że jest ekumenicznym miejscem, gdzie każda wrażliwa osoba może rozwijać własną duchowość w dowolnym kierunku.

Najwyższa religia zawsze oznacza DOBROMIŁOŚĆ w otwartym na wszystkie czujące istoty SERCU. I właśnie to się odczuwa w tym miejscu mocy zgodnie z założeniami twórców tego wspaniałego obiektu.

Byłem tam już kolejny raz, tym razem ze specjalną misją powierzenia symbolicznego Serca Ziemi w postaci kuli z kryształu kwarcu różowego, aby w tym miejscu była dobrze chroniona i bezpieczna energetycznie w czystości intencji jego opiekunów.

Niestety przez dokładnie 10 lat od wkopania pierwszego kryształu w kaplicy świętego Gereona na Wawelu w samym słynnym czakramie, nie znalazłem żadnego godnego miejsca tak żywego i doskonale utrzymanego jak na Litwie.

Od tylu lat podróżuję po wszystkich dawnych miejscach mocy w Polsce (nie mówiąc o tych w Europie i na świecie, ale to w tym wątku jest akurat mniej istotne) instaluję kryształy, inicjuję powstawanie kręgów kamienno-krystalicznych, oczyszczam domy i ośrodki medytacyjne przyglądając się uważnie ich potencjałowi i możliwościom zaszczepienia tam czegoś więcej… niestety bez powodzenia.

Wielokrotnie inicjowałem zjazdy świetlistych istot krystalicznych, kongresy, ceremonie i wykłady z mistrzami w celu uruchomienia lawiny zmian duchowych, które mają wyjść z Polski od nas Polaków i zainspirować ludzi na całym świecie do międzynarodowego zjednoczenia i powrotu do dawnych tradycji więzi i przyjaźni plemiennych. Celem tego działania ma być powstanie DUCHOWEJ RADY ŚWIATA – Rady Światła – opartej na grupie najwybitniejszych jednostek zdolnych do komunikacji w naszym imieniu z wyższymi wymiarami i opiekunami Ziemi z bardziej rozwiniętych cywilizacji. Do tego zostało przygotowanych wielu wojowników światła inkarnowanych jako DZIECI INDYGO.

W obecnych czasach rozpoznajemy się po ponadprzeciętnej wrażliwości, skłonności do wszelkich metod rozwoju, zamiłowaniu do natury, kryształów, rytuałów z żywiołami oraz głębokiej wiedzy, którą nosimy w sobie tak jak niechęć do zniewalających umysł systemów wyzysku i kontroli. Wiele działań zostało wykonanych przed nadejściem wielkiego wydarzenia w tych czasach przemiany, a jeszcze nie do wszystkich dotarło, że ich dotychczas poukładany w pudełeczku normalności świat przestał już istnieć… Jak wielu ludzi zmieniło swoją dietę na bezmięsną, jak wiele medytacji podnosi wibracje planety, jak dużo otrzymaliśmy przekazów, jak wiele odbyło się kursów poszerzających świadomość? Zmiany są tak głębokie, że nie ma już powrotu do stanu poprzedniego.

Robert Monroe (w podróżach poza ciałem) już dawno donosił, że nie ma wątpliwości, że wydarzenie na skalę kosmiczną zachodzi właśnie na Ziemi…

Nie ma tylko pewności na jak ogromną skalę – ponieważ obecnie nikt nie jest w stanie tego precyzyjnie określić.

Niezliczone ilości statków kosmicznych utrzymują obecną kwarantannę naszej planety, prowadząc jednocześnie akcję sprzątania pozostałości systemu zniewolenia dawnych władców iluzji, ale ich czas już dobiegł końca.

Zbierają się obecnie rady starszych na całym świecie, które przejmują kontrolę na swoich terenach. U nas na ziemiach Słowian też taka rada powstanie razem z ruchem społecznym i świątyniami światła, gdzie czcić będziemy więź z naszym prawdziwym boskim JA, gdzie każdy będzie mógł sam się przekonać czym jest – bez żadnej wiary i dogmatów. Czas wiary skończył się z epoką ryb – teraz jest czas WIEDZY, czas działania i doświadczania w nurcie epoki wodnika.

Żałuję, że w Polsce nie znalazłem żadnego odpowiedniego miejsca na zwołanie i zaproszenie DUCHOWEJ RADY. Teraz ściągam za to wielu przedstawicieli rdzennych plemion na wiec w Górach Świętokrzyskich na przesilenie letnie, gdzie zostanie utworzony wieczny sojusz strażników wszelkiego życia i wyłonieni zostaną duchowi ambasadorzy do zawierania nowych i odnawiania dawnych więzi między narodami.

Sprawdź: ZLOT Czarownic i wojowników światła: „Taniec Ducha” festival

Góry Świętokrzyskie były ostatnim bastionem „pogaństwa”, czyli słowiańskich obrzędów w duchu bogini Łady – właściwie aż do XX wieku trwała tam nieprzerwana tradycja palenia ognisk, uświęcania Ziemi i ciała w poświęceniu dla POKOJU w harmonii z przyrodą i naszą własną naturą. Jednak z braku ochrony kapłanki Bogini uległy atakom sił destrukcji, zagłady i kontroli. Tak samo stało się z inkarnacją Bogini Leili, która pomimo zwiastowania i otwarcia jej drogi do możliwości przywołania kosmicznej mocy boskiej ochrony Ziemi i naszych lądów – nie była w stanie wyrwać się spod programów zniewolenia matrixa, nad czym niepomiernie ubolewam, jednak jest to jej decyzja, którą zmuszony jestem przyjąć.

Plan duchowej rebelii zamiast rozwijać się od przesilenia jesiennego z roku 2018 został skutecznie rozbity, a gwardia wojowników światła zniszczona choć jeszcze nie pokonana… Nieliczni maruderzy zeszli do podziemia żeby leczyć rany i przegrupować się. Cykl kosmicznych przemian zachodzi jednak nieubłaganie i dokona się z nami czy bez nas i czy będziemy na to gotowi czy też nie.

Możemy jeszcze wiele zmienić jako uczestnicy i sprawcy tych przemian albo ich świadkowie, obserwujący je z powierzchni Ziemi albo z orbity…

To co należy zrobić to szybko i skutecznie zorganizować się we wspólnym celu. Dostroić się do przekazów płynących z serca świata duchowego, by zamanifestować ZMIANĘ W SOBIE. Otworzyć się na rezonansowy język synchroniczności wszechświata i odzyskać kontrolę nad swoim życiem i jego planem zapisanym w pamięci duszy, żeby odbudować świątynie i przywrócić połączenia z uniwersum…

Reszta potoczy się sama i będzie to całkiem nowy i przepiękny duchowy świat.

Nasz wspólny świat… Czego i Wam i sobie życzę…

Autor: Sebastian Minor

Sebastian Minor – podróżnik międzywymiarowy, trener rozwoju duchowego, tanatoterapeuta, interpretator antycznych przekazów kryształowych czaszek, inicjator Duchowej Polski – organizacji skupiającej dzieci indygo i latarników światła z całego świata, organizator licznych kongresów poświęconych tematyce duchowej, miłośnik żeglowania połączonego z medytacją i programowaniem kryształu żywej wody oraz tworzenia ścieżek i centrów mocy w najpiękniejszych miejscach na świecie. Oferuje szeroką gamę usług, treningów, warsztatów, wyjazdów, szkoleń i pomocy. Kontakt można nawiązać przez e-mail: ouma@o2.pl

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × pięć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE