X

Narodziny nowego „JA”

Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto chrześcijańskie. To wyjątkowy czas w roku liturgicznym, jednak może takim być także dla osób, spoza tego kręgu religijnego. Symbolika tego okresu wykracza bowiem znacznie szerzej. Niezależnie od tego w co wierzysz, to moment odnowy i nowego początku.
Prawdziwa Wielkanoc ma miejsce w świecie duszy.

Wielkanoc to wiosenne święto, bardzo często przypadające w pobliżu równonocy, kiedy z cienia wychodzi światło, które zyskuje na znaczeniu. Niech tak też będzie w Twoim życiu. Niech wiosenne światło oświetli to co naprawdę ważne. To co często umyka w codziennej gonitwie i obowiązkach, a jest tym co przede wszystkim liczy się w życiu.

W bieganinie i przygotowaniach znajdź czas dla siebie. Zatrzymaj się i pobądź tylko ze sobą, ze swoimi myślami i emocjami. Niech będzie to chwila, aby skupić na „Ja”.

Świąteczne jajko, symbol początku niech będzie Twoim nowym startem. Zmień to czego nie lubisz, zacznij to z czym zwlekasz, zakończ rozpoczęte sprawy, wyeliminuj złe nawyki. Skup się na kierunku, w którym chcesz podążać – na drodze swojego rozwoju.

Niech będzie to czas autorefleksji. Może właśnie wiosna powinna być momentem postanowień i zmian.

Rozejrzyj się i zobacz jak natura budzi się do życia. Niech będzie Twoją inspiracją. Tak jak ona i Ty przebudź się, i poczuj pragnienie zmiany. Podejmij działanie. Przede wszystkim dla siebie.

Tak jak wiosenne promienie słońca i delikatny deszcz zasilają rośliny, tak niech ten czas będzie Twoim wewnętrznym zasileniem. Naładuj akumulatory, aby z energią i mocą rozwijać się i działać. Rozkwitnij jak kwiaty, rozwijaj się jak pąki drzew.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 7 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE