X

One Energy_One Energy TV_świadomość_rozwój świadomości

Witamy w One Energy TV!

To tutaj treści drukowane zamieniamy w obraz i dźwięk. Redaktor Naczelna portalu, Agata Swornowska, gości ekspertów w dziedzinie rozwoju osobistego, zdrowego stylu życia, pracy z ciałem i oddechem, jogi, psychologii, medytacji, samoświadomości.

Sprawdź już dziś. YouTube One Energy_wywiad_Agata Swornowska

 

 

One Energy TV_Agata Swornowska_wywiad_rozwój świadomości_rozmowy z mistrzami

DNA transformacji, czyli rozmowa z Grzegorzem Ziębą

Agata Swornowska i Grzegorz Zięba rozmawiają o sile transformacji, Technice Uwalniania, pracy ze stanami emocjonalnymi i uczuciami oraz procesie przemiany i uzdrowienia.

 

Świadomy ruch, czyli rozmowa z Adamem Barleyem

Agata Swornowska i Adam Barley rozmawiają o stworzonej przez niego praktyce, znaczeniu ruchu w naszym życiu, integracji doświadczeń warsztatu w codziennym życiu, a także doświadczeniach pracy z Polakami.

 

Poszukiwanie siebie, czyli rozmowa z Asią Pyrek-Mariposa

Agata Swornowska i Asia Pyrek-Mariposa rozmawiają o poszukiwaniu siebie, odnajdywaniu szczęścia, o potrzebie transformacji i dookreślenia własnych tęsknot, a także roli muzyki w tym procesie.

Proces samopoznania, czyli rozmowa z Maciejem Żbikiem

Agata Swornowska i Maciej Żbik rozmawiają o procesie samopoznania oraz spotkaniu z własną kobiecością i męskością. Czym jest anima i animus, jak zintegrować te części ze sobą, czym różni się płeć fizyczna od psychicznej oraz dlaczego każdy z nas jest istotą dwupłciową – m. in. o tym w rozmowie.

Podróż do Damanhur, czyli rozmowa z Formica Coriandolo

Agata Swornowska i jej gość Formica Coriandolo rozmawiają o Damanhur, największej Federacji Wspólnot Duchowych w Europie – o idei przyświecającej jej powstaniu, zasadach jakie obowiązują jej mieszkańców oraz o talentach jakie tkwią w każdym z nas.

Telepatia duchowa, czyli rozmowa z Mariuszem Brzoskowskim

Agata Swornowska i Mariusz Brzoskowski rozmawiają o telepatii duchowej i o tym czym różni się ona od zwykłej telepatii. Nasz gość odpowiada na pytanie czy każdy może jej doświadczyć i jak ją praktykować każdego dnia. Wyjaśnia też dlaczego kluczowe jest słuchanie i jak telepatia może służyć podniesieniu naszej świadomości.

 

 

Mindfulness, czyli rozmowa z Anną Gubernat

Agata Swornowska i Anna Gubernat rozmawiają o Mindfulness, sile uważności, o tym w jaki sposób praktykować i jakie korzyści można czerpać z uważnej obecności. Anna Gubernat jest certyfikowaną nauczycielką Mindfulness. Marzy o upowszechnieniu i zwiększeniu dostępności Mindfulness w Polsce, a to marzenie aktywnie realizuje poprzez pracę własną – prowadzenie treningów, warsztatów.

 

Medycyna chińska i energia Qi, czyli rozmowa z dr Iną Kubas

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” gościliśmy dr Inę Kubas, terapeutkę medycyny chińskiej, która opowiedziała nam o mądrościach tej nauki i o energii życiowej Qi. Podpowiedziała też jak możemy uzupełnić tę energię i co robić, aby zyskać więcej witalności.

Moc obecności, czyli rozmowa z Colinem P. Sissonem

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” rozmawiamy o prawdziwym „tu i teraz” i mocy obecności. Naszym gościem był Colin P. Sisson, trener praktyki obecności i świadomego oddechu oraz autor bestsellerów o wewnętrznym przebudzeniu

 

Medytajca Loving Kindness, czyli rozmowa z Anną Muchnicką

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” poznajemy czym jest medytacja Loving Kindness. Opowiedziała nam on niej Anna Muchnicka, która dzieli się filozofią i technikami Wschodu, gdzie mieszkała przez ostatnie 7 lat.

Anna Muchnicka jest nauczycielką jogi i medytacji Loving Kindness, Vipassana i Kundalini. Jak sama mówi, praktyki Wschodu nadają jej życiu jakościowych zmian.

 

Święta geometria, czyli rozmowa z Tomaszem Gruba

O świętej geometrii, tajnikach harmonii i balansu rozmawiają redaktor naczelna One Energy, Agata Swornowska i Tomasz Gruba – wykładowca, inspirator, organizator Konwentu Wiedzy Alternatywnej  oraz organizator wielu wydarzeń i wykładów, mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia.

Germańska Nowa Medycyna, czyli rozmowa z Małgorzatą Paluch

Redaktor naczelna One Energy, Agata Swornowska, rozmawiała z Małgorzatą Paluch terapeutką 5 Praw Natury i współautorką skutecznej terapii „Twoje zdrowie w 3 krokach”, która od lat zgłębia tajniki Germańskiej Nowej Medycyny. Jako specjalista w tej dziedzinie promuje inne spojrzenie na chorobę, sięgające do korzeni jej przyczyny, aż do emocji.

Męskość i siła braterstwa, czyli rozmowa z Maciejem Marczakiem

Redaktor naczelna One Energy, Agata Swornowska, rozmawiała z Maciejem Marczakiem – podróżnikiem, poszukiwaczem, eksploratorem fizycznych i niefizycznych światów, entuzjastą życia, który od 8 lat pracuje w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący.

Kobiecość i tantra, czyli rozmowa z Alicją Bednarek

Zapraszamy na pierwszy odcinek nowego cyklu „Rozmowy z Mistrzami”. Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy, rozmawiała z Alicją Bednarek, Yogini i Ambasadorką Kobiecej Świadomości. Przenosimy się zatem do świata tantry, kobiecości, mocy Shakti. Pochłonie nas prawdziwie kobieca energia.

 

 

 

 

 

 

One Energy TV_Agata Swornowska_wywiad_rozwój świadomości

Pierwszy sezon to 18 rozmów z wyjątkowymi osobami, którzy opowiedzieli o swojej pasji. Podzielili się z nami wiedzą i doświadczeniem.
Mówiliśmy o jodze śmiechu, witarianiźmie czy medycznej marihuanie. Poznaliśmy jogę kundalini, jogę śmiechu, Medytacje Aktywne Osho i Movement Medicine. Poruszyliśmy temat kobiecości, mentalności obfitości i emocji. Mówiliśmy o radzeniu sobie z bólem, z traumą, o odmiennych stanach świadomości, szamaniźmie i mocy kryształów. Wyruszyliśmy w daleką podróż do Kolumbii.
Zapraszamy

Marek Kukułka – wywiad z terapeutą z ponad trzydziestoletnią praktyką

Zapraszamy na spotkanie Markiem Kukułką, uznanym Medicine Man z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną. Od wielu lat pozostaje w regularnym kontakcie z mistrzami duchowymi z Ameryk Północnej i Południowej oraz reszty świata. Brał udział w licznych ceremoniach i inicjacjach – w tym w Poszukiwaniu Wizji oraz siedmiu Tańcach Słońca. Jest przedstawicielem Camino Rojo – tzw. Czerwonej Drogi, drogi serca i miłości. Z redaktor naczelną One Energy, Agatą Swornowską, rozmawiał o szamanizmie, swojej praktyce, ulubionej intencji, roli emocji i wielu innych.

Rafał Wyszyński – wywiad z dietetykiem, higienistą i witarianinem z ponad 20 letnim stażem.

Zapraszamy na spotkanie z Rafałem Wyszyńskim – dietetykiem, higienistą i witarianinem z ponad 20 letnim stażem. Jak sam mówi „Miarą prawdy jest skuteczność”. Kroczy ścieżką między duchowością, szamanizmem a logiką i praktyką. Nam opowiedział czym jest witarianizm i jak sam zaczynał, a także wyjaśnił jak kształtować swoją dietę.

Każdy nosi traumę – rozmowa z Maciejem Żbikiem

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii wywiadów One Energy TV. Maciej Żbik z Fundacji dla ludzi, który opowiedział nam o stworzonej przez siebie terapii wglądu oraz problemach, z którymi najczęściej się styka. Czy rozpoznajecie w tych sytuacjach siebie?

Odkłamać działanie konopi – wywiad z Dorotą Gudaniec, Prezes Zarządu Fundacja Krok Po Kroku

Konopie to temat budzący wiele kontrowersji, a tym samym warty poznania. W One Energy TV rozmawialiśmy o nich z Dorotą Gudaniec, Prezes Zarządu Fundacja Krok Po Kroku działającej na rzecz legalizacji medycznej marihuany. Czym zatem jest medyczna marihuana, jakie są właściwości konopi, na których tak zależy i w jakich sytuacjach mogą być one pomocne. Między innymi tego dotyczyła nasza rozmowa.

 

Jak powrócić do kobiecości? – wywiad z Samią, autorką bloga Mamaloona

Samia i Agata Swornowska rozmawiały o kobiecości, połączeniu rytmu naszego ciała z Księżycem oraz cyklu menstruacyjnym, będącym podróżą, która przeprowadza przez różne fazy i etapy tej kobiecości. Samia to autorka bloga Mamaloona i założycielka grupy Kobiece Lunarium. Od wielu lat zafascynowana jest Księżycem i ciałami niebieskimi, eksploruje temat kobiecości, płodności i cyklu menstruacyjnego.

Podróż, proces głębokiej odmiany – wywiad z podróżnikiem Dariusem Ślusarczykiem

Darius Ślusarczyk, podróżnik, praktykujący na duchowej ścieżce związanej z rdzenną medycyną Amazonii i Andów opowiedział o swoich licznych podróżach i doświadczeniach z nich wyniesionych. Darius organizuje wyprawy do Kolumbii w ramach projektu ONERIVER — „podróże do źródła.” Więcej o tym na stronie: http://oneriver.pl/

Przyjmowanie życia w różnych formach – wywiad z Martą Obrycką o Medytacjach Aktywnych OSHO.

Gościem One Energy TV była Marta Obrycka, Certyfikowany Facylitator Medytacji Aktywnych OSHO. Jako aktywna miłośniczka medytacji i życia tu i teraz, zaangażowana jest w szerzenie i praktykowanie medytacji według mistrza Osho. Nam opowiedziała o tym czym są Medytacje Aktywne OSHO, co nam dają i jaki jest ich cel. Jak dzięki nim można spotkać się z życiem w inny sposób, jak przyjąć to życie w różnych formach.

Pragnienie na poziomie serca – wywiad z Markiem Tomczakiem

Marek Tomczak, terapeuta wykorzystujący siłę dźwięku, propagujący siłę świętego gongu, który jak mówi otwiera czakrę serca na uniwersalną miłość do ludzi, opowiedział o sile wibracji i tym jak działają one na człowieka.

Taniec jest w nas – wywiad z Anną Sierpowską, nauczycielką Movement Medicine

Anna Sierpowska, nauczycielka Movement Medicine. Swoją praktykę pracy z ciałem zbudowała na bazie wielu lat tańca i świadomego poruszania się. Propaguje taniec jako uniwersalny język, którym opowiada historię naszej duszy.

Emocje…zjawisko energetyczne – Jacek Sokal, bioenergoterapeuta i psycholog zarządzania

Jacek Sokal specjalizuje się w psychologii poznawczej i pracy na przekonaniach ze szczególnym uwzględnieniem przekonań ukrytych w podświadomości. Rozmawialiśmy o fizyce emocji i jej wpływie na całe życie, wybory, stany zdrowia, choroby i blokady poznawcze.

Wyłącza się umysł i poszerza się aura – rozmowa z Sebastianem Minorem

Wspólnie odkryjmy moc tkwiącą w kryształach. Opowiedział nam o nich poszukiwacz prawdy o życiu i śmierci, tanatoterapeuta, Sebastian Minor. Od lat zgłębia on temat kryształów, które pozwalają odzyskać połączenie ze źródłem wszechświadomości oraz osiągnąć stan harmonii i równowagi. Swoją wiedzą podzielił się z One Energy TV

Ćwiczmy śmiech – wywiad z Piotrem Bielskim, joginem śmiechu

Zapraszamy na roześmiany odcinek z jogą śmiechu. Jej propagatorem w Polsce jest Piotr Bielski – jogin śmiechu, podróżnik, autor książek „Joga śmiechu. Droga do radości” i „Indie z miłością i śmiechem. Przewodnik subiektywny”. Piotr stawia sobie za cel, by Polska była najbardziej roześmianym państwem świata.

Transformacja w mentalność obfitości- wywiad z Sylwią Kocoń, terapeutką i autorką programów online

Transformacja z mentalności braku, w mentalność obfitości. Właśnie o tym rozmawialiśmy z terapeutką i autorką programów online, Sylwią Kocoń. Kiedyś kobieta bankowości, dziś terapeutka pracująca nie tylko na poziomie umysłu i emocji, lecz wykraczająca poza ramy klasycznej psychologii. Sylwia Kocoń wchodzi w obszar pracy z duszą, czyli tego co nienamacalne i jednocześnie kluczowe na drodze do wewnętrznej transformacji. Jest autorką programów przyciągania pieniądza oraz projektu obfitość. I właśnie o tym dziś porozmawiamy.

Ból jako część życia – wywiad z Nisargą Erykiem Doboszem, trenerem pracy z ciałem i oddechem

Zapraszamy na kolejny wywiad One Energy TV, tym razem o integralnej części naszego życia, bólu. Z trenerem pracy z ciałem i oddechem, Nisargą Erykiem Doboszem, mówiliśmy o przyczynach bólu, czytaniu swojego ciała, polskiej naturze, konieczności wiary w metodę i emocjach.

Odmienny stan świadomości – wywiad z Izabelą Jung, psychologiem, seksuologiem, terapeutą

Czym jest odmienny stan świadomości i co możemy dzięki niemu przepracować? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Izabelą Jung, psychologiem, seksuologiem, terapeutą. Od kilku lat współpracuje z ośrodkami prowadzącymi ceremonie z roślinami, wspomagając uczestników w integrowaniu odmiennych stanów świadomości.

Spotkanie z samym sobą – wywiad z Avtar Kirtan Kaur o Kundalini Joga.

W One Energy TV zagościła Kundalini Joga. Temat przybliżyła nam Avtar Kirtan Kaur, jogini i artystka Vedic Art, która zgłębia naturę ludzkiej bezkresności poprzez regularną praktykę oraz nauczanie starożytnej duchowej technologii Kundalini Jogi.

Nikt nie żyje bez bólu – wywiad z Satyarthi Peloquin, twórcą masażu MER

Naszym gościem w One Energy TV był Satyarthi Peloquin, który od 42 lat zajmuje się profesjonalnie pracą z ciałem. Opowiedział na radzeniu sobie z bólem oraz autorskiej metodzie MER – Mięśniowo Powięziowego Rozluźniania Energetycznego. Satyarthi podzielił się także wspomnieniami z pracy z Osho, którego osobistym masażystą był podczas pobytu w Osho Commune International. Od mistrza otrzymał wskazówki odnośnie pracy z ludźmi.