X

Osho-Vast Centrum

OSHO-VAST CENTRUM

jest wyjatkowym miejscem, które służy rozwojowi świadomości, tych wszystkich, którzy pragną podjąć trud transformacji siebie, poprzez medytację.
Jest miejscem dla tych, którzy mają odwagę zmierzyć się ze swoimi wyzwaniami, by odnaleźć spełnienie, harmonię i spokój.

Centrum zlokalizowane jest na obrzeżach Lublina, w Świdniku Dużym Drugim, na skraju lasów łuszczowieckich, skąd do Śródmieścia jest tylko 10 km. Jest znakomitym miejscem wypadowym do wycieczek pieszych i rowerowych. W niedalekiej odległości od Centrum znajduje się Pojezierze Włodawsko-Łęczyńskie, Roztocze, Nałęczów i Kazimierz Dolny.

Na posesji znajdują się dwa budynki: zabytkowy STARY DWÓR z 1835 roku

(w trakcie renowacji) i nowo wybudowany DOM GANGI.

Zieleń tworzy zabytkowy starodrzew (lipy, kasztanowiec, graby, jesiony, wierzby, akcje) oraz nowe nasadzenia drzew i krzewów; wiąz syberyjski i iglaki stanowią naturalny żywopłot dla całej posesji.

Ciekawe ukształtowanie terenu: alejki, trawniki, ścieżki spacerowe wśród zieleni sprzyjają wypoczynkowi i obcowaniu z naturą.

Przed wjazdem do Centrum znajduje się utwardzony tłuczniem skalnym parking dla samochodów osobowych, monitorowany całodobowo.

Na posesji znajduje się obsiane trawą miejsce na pole namiotowe · biologiczna oczyszczalnia ścieków · własne ujęcie wody pitnej, zbiornik wodny o po-wierzchni 700 m2 stanowiący element architektury zieleni, a zarazem źródło wody dla roślin i zwierząt · utwardzona droga wewnętrzna.

WARSZTATY

Podstawą codziennego życia w Centrum są medytacje aktywne OSHO, praktyka Jogi Wewnętrznej Sri Vasta oraz warsztaty – jogi, tantry, tańca, medytacji, fotografii, kulinarne, masażu, szamańskie, kaligrafii, astrologii, muzyczne i wiele innych. Warsztaty realizowane przez profesjonalnych nauczycieli i terapeutów rozwoju wewnętrznego adresowane są do osób indywidualnych i grup zorganizowanych.

DO DYSPOZYCJI GOŚCI

noclegi dla 25 osób: 3 pokoje typu dormitory (8, 7 i 6 -osobowe, z trzema łazienkami na holu), 1 pokój z łazienką z 4 miejscami noclegowymi dla nauczyciela i asystentów;

salę wykładowo-warsztatową o pow. 90 m2, przeszkloną

w całości od strony południowej, przystosowaną do różnego typu zajęć, która wyposażona jest w profesjonalny system nagłaśniający, klimatyzację i wentylację

z bezpośrednim wyjściem na trawiasty taras;

catering – posiłki wegetariańskie lub wegańskie;

wydzielony kącik z lodówką i czajnikiem do zaparzenia herbaty i kawy;

gabinet masażu z łazienką ogrzewanie podłogowe, zainstalowane w całym budynku.

KONTAKT

Fundacja One Energy
Świdnik Duży Drugi 78
20-258 Lublin
e-mail: oshovastcentrum@gmail.com
www.facebook.com/oshovastcentrum/

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

18 − 1 =

Zaangażuj sie
#HOROSKOP #INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE
0