X
//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/logooooo.png

Integral Body Institute (IBI) to centrum szkoleniowe założone w 2013 roku, które we wszystkich swoich działaniach opiera się na podejściu holistycznym i medytacyjnym. Celem Instytutu jest rozpowszechnianie najskuteczniejszych metod pracy z ciałem oraz oddechem, łączących w sobie profesjonalne techniki terapeutyczne Zachodu z metodami, których korzenie sięgają tradycji Wschodu.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Studio-_CUD_ostatnia-06.png

Ośrodek CUD GROCHÓW powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia, zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i tym w kryzysie. Ideą jest kompleksowe podejście, bo człowiek jest integralną całością złożoną z trzech głównych obszarów: CIAŁA - UMYSŁU - DUSZY. Ośrodek oferuje konsultacje indywidualne, zajęcia grupowe, warsztaty i szkolenia.

//1energy.org/wp-content/uploads/fundacja.png

Fundacja „Dla ludzi” istnieje od 2015r. Jej działanie opiera się na rozpowszechnianiu i udostępnianiu technik i narzędzi, które pozwalają zajrzeć w głąb siebie. Celem fundacji jest propagowanie najskuteczniejszych metod pracy z psyche (duszą) człowieka, łączących w sobie profesjonalne techniki terapeutyczne, oparte na wiedzy europejskich alchemików oraz azjatyckiej sztuce medytacji.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/wibracja-molosci-logo-on-white-h175.jpg

"Oddech zaprowadzi Cię głęboko, śpiew pobudzi energię, a taniec rozprowadzi wibrację po całym ciele". Organizator ceremonii i warsztatów rozwoju człowieka, opartych o trzy główne filary pracy z duszą, ciałem i umysłem. Twórcy autorskiej metody rozwoju Dance&Sound Medicine.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/naturalnie-naturalni_4-kolory.png

Marka kosmetyków naturalnych bez chemii, promująca ideę życia w zgodzie z naturą. Organizator warsztatów.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Vegushka.jpg

Vegushka to autorski projekt kulinarny, zrodzony z miłości do gotowania oraz chęci inspirowania do zdrowego odżywiania. To wegańska manufaktura, gdzie gotuje się bazując na świeżych, sezonowych warzywach i owocach oraz składnikach wysokiej jakości. Wszystko w trosce o wspólne zdrowie i lepszy świat.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Naturalne-Centrum-Zdrowia.png

Warsztaty rozwoju osobistego, wykłady o profilaktyce zdrowia, kursy metod terapeutycznych, zajęcia ruchowe dla ciała i duszy, Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej, kursy terapii kamertonami.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Hontei.png

Projekt poszerzenia świadomości naszego ciała poprzez pracę z nim (masaż), naukę o nim (blog) oraz podróż w głąb Siebie (coaching). Hontei to przede wszystkim masaż. Połączenie technik, wiedzy oraz czucia w celu uzdrowienia całego organizmu. Praca ta to indywidualnie dopasowywana sesja terapeutyczno-relaksacyjno-rozluźniająca i energetyzująca ciało oraz harmonizująca naszą psychikę.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/adi-shakti.jpg

Szkoła jogi, specjalizująca się w Kundalini Yoga

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/art-of-mindfulness-1.png

Miejsce prowadzone przez trenera i Coacha Uważności / Mindfulness & Zen Coaching. Lidia Żurawowicz  od wielu lat medytuje, praktykuje mindfulness, zgłębia ścieżki rozwoju osobistego, duchowego, metody samopoznania oraz techniki pracy z umysłem i rozwijania empatii.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/mehendi-masala.jpg

Studio profesjonalnego zdobienie ciała w 100% naturalną henną.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Kobiety-mocy.jpg

KOBIETY MOCY to cykl 29 portretów i rozmów w postaci książki z kobietami mieszkających we współczesnej Polsce praktykującymi alternatywne formy duchowości. Są wśród nich uzdrowicielki, szeptunki, wizjonerki, wiedźmy, przewodniczki duchowe oraz artystki.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Dzieci-z-natury.png

Szkoła Płodności i Świadomego Rodzicielstwa "Dzieci z natury", której misją jest przekazanie wiedzy, dzielenie się doświadczeniem, ofiarowanie narzędzi potrzebnych do zajścia w ciążę poprzez regenerację naturalnych sił i zasobów zarówno ciała jak i ducha.

Fundacja Szczęśliwi bez cukru

Misją Fundacji Szczęśliwi bez cukru - ruchu społecznościowego jest inspirowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka poprzez edukację i wsparcie eksperckie.

//1energy.org/wp-content/uploads/psychoterapia.png

Evolutio  - Praca z ciałem metodą Alexandra Lowena. Organizator grup terapeutycznych i ćwiczeniowych, warsztatów i psychoterapii indywidualnej.

//1energy.org/wp-content/uploads/logo_palac_FV.png

Centrum Terapeutyczne Max Hemp – pierwsze w Polsce centrum wsparcia dla pacjentów i lekarzy stosujących terapię opartą o kannabinoidy. Pacjenci Centrum mogą liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów oraz lekarzy otwartych na stosowanie medycznej marihuany, a także skorzystać z szerokiej oferty usług tj. kroplówki witaminowe, ozonoterapia, biorezonans i in.

//1energy.org/wp-content/uploads/logo_FV.png

Max Hemp – polski producent ekstraktów z konopi siewnych. Misja założycielska firmy ma związek z leczeniem dziecka chorego na najcięższą postać lekoopornej padaczki. Technologiczne know-how, standaryzacja produktu oraz odpowiedzialna polityka sprzedaży sprawiają, że firma jest liderem na rynku ekstraktów konopnych w Polsce.

0