X
//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/logooooo.png

Integral Body Institute (IBI) to centrum szkoleniowe założone w 2013 roku, które we wszystkich swoich działaniach opiera się na podejściu holistycznym i medytacyjnym. Celem Instytutu jest rozpowszechnianie najskuteczniejszych metod pracy z ciałem oraz oddechem, łączących w sobie profesjonalne techniki terapeutyczne Zachodu z metodami, których korzenie sięgają tradycji Wschodu.

Fundacja dla ludzi

Fundacja „Dla ludzi” istnieje od 2015r. Jej działanie opiera się na rozpowszechnianiu i udostępnianiu technik i narzędzi, które pozwalają zajrzeć w głąb siebie. Celem fundacji jest propagowanie najskuteczniejszych metod pracy z psyche (duszą) człowieka, łączących w sobie profesjonalne techniki terapeutyczne, oparte na wiedzy europejskich alchemików oraz azjatyckiej sztuce medytacji.

Kwantomed – Wrocławskie Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji.

Kwantomed – Wrocławskie Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji. Opracowało wykorzystanie popularnego biorezonansu do przeprowadzenia analizy biologicznej organizmu zgodnie z Prawami Natury. Jego eksperci potrafią diagnozować biologiczne konflikty na podstawie tomografii komputerowej mózgu. Przygotowali terapię biologiczną opartą na kodach zachowania, które każdy z nas intuicyjnie rozumie. Jak sami mówią "Nie znamy innej placówki, w której prowadzono by terapię biologiczną według Germańskiej połączoną z diagnostyką biorezonanem biologicznym."

Raise Me Up

Raise Me Up - Firma zajmująca się rozwojem osobistym, szkoleniami, coachingami, wystąpieniami publicznymi, kursy on-line, konsultacje, Platforma rozwoju osobistego. Jej twórcy dzielą się odkryciami i doświadczeniami na temat osiągania szeroko pojętego SUKCESU, przekładającego w PRAKTYCZNY sposób na: poczucie pewności siebie, szczęścia i wewnętrznego spokoju; motywację do działania, samodyscyplinę, a nawet HARMONIĘ; osiąganie celów zawodowych i biznesowych; pokonywanie ograniczeń, stawanie się lepszą wersją siebie; sprawczość – takie działania, które doprowadzają do realizacji naszych celów; lepsze relacje - ze sobą, z bliskimi, jak i nowo poznanymi osobami.

Psylo sklep

Misją Sklepu Psylo jest popularyzacja trudno dostępnych, a bezcennych roślin, kadzideł, przedmiotów ceremonialnych oraz rękodzieła z różnych stron świata. W swojej pracy duży nacisk kładzie na rzetelną informację oraz bezkompromisową jakość w myśl przyjętej zasady – najwyższa jakość albo nic. Przyjęli autorski system FOSA (Forma, Oryginalność, Szacunek, Aktywność), który w szybki sposób pozwala dopuszczać do obrotu w sklepie wyłącznie produkty spełniające wyśrubowane kryteria. Zwracają uwagę na cały proces pozyskania, przetwarzania, wysyłki i obrotu rośliną, tak by droga jaką dany produkt przebył przed trafieniem do Klientów była znana i zgodna z założeniami szacunku do przyrody.

Fundacja szczęśliwi bez cukru

Misją Fundacji Szczęśliwi bez cukru - ruchu społecznościowego jest inspirowanie do zmiany nawyków żywieniowych oraz poszerzanie świadomości dotyczącej szkodliwego wpływu cukru na zdrowie i jakość życia człowieka poprzez edukację i wsparcie eksperckie.

Cud Grochów

Ośrodek CUD GROCHÓW powstał z pasji do pracy z ludźmi i chęci niesienia wsparcia, zarówno osobom poszukującym rozwoju, jak i tym w kryzysie. Ideą jest kompleksowe podejście, bo człowiek jest integralną całością złożoną z trzech głównych obszarów: CIAŁA - UMYSŁU - DUSZY. Ośrodek oferuje konsultacje indywidualne, zajęcia grupowe, warsztaty i szkolenia.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/wibracja-molosci-logo-on-white-h175.jpg

"Oddech zaprowadzi Cię głęboko, śpiew pobudzi energię, a taniec rozprowadzi wibrację po całym ciele". Organizator ceremonii i warsztatów rozwoju człowieka, opartych o trzy główne filary pracy z duszą, ciałem i umysłem. Twórcy autorskiej metody rozwoju Dance&Sound Medicine.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/naturalnie-naturalni_4-kolory.png

Marka kosmetyków naturalnych bez chemii, promująca ideę życia w zgodzie z naturą. Organizator warsztatów.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Vegushka.jpg

Vegushka to autorski projekt kulinarny, zrodzony z miłości do gotowania oraz chęci inspirowania do zdrowego odżywiania. To wegańska manufaktura, gdzie gotuje się bazując na świeżych, sezonowych warzywach i owocach oraz składnikach wysokiej jakości. Wszystko w trosce o wspólne zdrowie i lepszy świat.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Naturalne-Centrum-Zdrowia.png

Warsztaty rozwoju osobistego, wykłady o profilaktyce zdrowia, kursy metod terapeutycznych, zajęcia ruchowe dla ciała i duszy, Akademia Dźwięku Barbary Romanowskiej, kursy terapii kamertonami.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Hontei.png

Projekt poszerzenia świadomości naszego ciała poprzez pracę z nim (masaż), naukę o nim (blog) oraz podróż w głąb Siebie (coaching). Hontei to przede wszystkim masaż. Połączenie technik, wiedzy oraz czucia w celu uzdrowienia całego organizmu. Praca ta to indywidualnie dopasowywana sesja terapeutyczno-relaksacyjno-rozluźniająca i energetyzująca ciało oraz harmonizująca naszą psychikę.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/adi-shakti.jpg

Szkoła jogi, specjalizująca się w Kundalini Yoga

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/art-of-mindfulness-1.png

Miejsce prowadzone przez trenera i Coacha Uważności / Mindfulness & Zen Coaching. Lidia Żurawowicz  od wielu lat medytuje, praktykuje mindfulness, zgłębia ścieżki rozwoju osobistego, duchowego, metody samopoznania oraz techniki pracy z umysłem i rozwijania empatii.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/mehendi-masala.jpg

Studio profesjonalnego zdobienie ciała w 100% naturalną henną.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Kobiety-mocy.jpg

KOBIETY MOCY to cykl 29 portretów i rozmów w postaci książki z kobietami mieszkających we współczesnej Polsce praktykującymi alternatywne formy duchowości. Są wśród nich uzdrowicielki, szeptunki, wizjonerki, wiedźmy, przewodniczki duchowe oraz artystki.

//1energy.org/wp-content/uploads/2017/09/Dzieci-z-natury.png

Szkoła Płodności i Świadomego Rodzicielstwa "Dzieci z natury", której misją jest przekazanie wiedzy, dzielenie się doświadczeniem, ofiarowanie narzędzi potrzebnych do zajścia w ciążę poprzez regenerację naturalnych sił i zasobów zarówno ciała jak i ducha.

//1energy.org/wp-content/uploads/psychoterapia.png

Evolutio  - Praca z ciałem metodą Alexandra Lowena. Organizator grup terapeutycznych i ćwiczeniowych, warsztatów i psychoterapii indywidualnej.

//1energy.org/wp-content/uploads/logo_palac_FV.png

Centrum Terapeutyczne Max Hemp – pierwsze w Polsce centrum wsparcia dla pacjentów i lekarzy stosujących terapię opartą o kannabinoidy. Pacjenci Centrum mogą liczyć na wsparcie doświadczonych konsultantów oraz lekarzy otwartych na stosowanie medycznej marihuany, a także skorzystać z szerokiej oferty usług tj. kroplówki witaminowe, ozonoterapia, biorezonans i in.

//1energy.org/wp-content/uploads/logo_FV.png

Max Hemp – polski producent ekstraktów z konopi siewnych. Misja założycielska firmy ma związek z leczeniem dziecka chorego na najcięższą postać lekoopornej padaczki. Technologiczne know-how, standaryzacja produktu oraz odpowiedzialna polityka sprzedaży sprawiają, że firma jest liderem na rynku ekstraktów konopnych w Polsce.

Anna Muchnicka
Anna Muchnicka jest nauczycielem jogi kundalini w tradycji 3HO Foundation, Yogi Bhajan, buddyjskiej medytacji Metta Loving kindness i Vipassana i nauczycielem metafizycznego tekstu Kurs Cudów. Ostatnie siedem lat spędziła w Azji Pd.-Wsch. gdzie szkoliła Birmańczyków w biznesie i uczyła się od wielkich mistrzów technik medytacyjnych, jogi i filozofii Wschodu: od profesora Nodhinany, jednego z niewielu profesorów języka palijskiego na świecie, dziekana Uniwersytetu Theravada w Yangon w Mijanmie i Nguyen Tien Nghia sędziwej Mistrzyni jogi kundalini z Wietnamu. Od lat dzieli się z ludźmi filozofią i technikami wschodu, które praktykuje na co dzień. Praktyki wschodu nadają jej życiu jakościowych zmian. Prelegentka TEDx w którym opowiada o tym, do czego doprowadziła ją kultura osiągania celów i o korzyściach płynących z medytacji Metta Loving Kindness w szybko rozwijającym się społeczeństwie.
Dora Rosłońska

Dora Rosłońska -autorka książki „Przebudzenie Lisicy. Uświadomienie własnej kobiecości dzięki Zwierzętom Mocy” oraz bajki dla dzieci „Kto spełnia marzenia w lesie”. Scenarzystka i dziennikarka, tłumaczka książek Sandry Ingerman i Kieshy Crowther na język polski. Od lat zgłębia prawdy i metody szamanizmu, które wykorzystuje we współczesnym życiu, by pomagać sobie i innym odkryć naturalny potencjał kreacji i wiary we własne możliwości. Propaguje kontakt ze Zwierzętami Mocy i czerpanie z ich mądrości i wsparcia w codziennym życiu.

Fundacja „Świadomość Ziemi”

Fundacja „Świadomość Ziemi” działa od 2004 roku na rzecz ratowania i wzniesienia Matki Ziemi oraz ludzkości. Szczególną troską objęte są obszary duchowo-energetyczne, uzdrawiania duchowego, medytacji grupowych, medycyny energetycznej. Fundacja działa także na rzecz wspomagania rozwoju potencjalnych możliwości ciała i umysłu człowieka, a w szczególności zdolności duchowych i paranaturalnych. Propaguje ideały dobra, miłości, wybaczenia, zdrowego i ekologicznego trybu życia.  Hasła Fundacji to: MIŁOŚĆ - DUCH - NATURA :)

Jogin Śmiechu Piotr Bielski

Jogin Śmiechu czyli Piotr Bielski od blisko 7 lat robi co może by Polska dołączyła do światowej czołówki najbardziej roześmianych państw świata. Za sprawą jogi śmiechu trafił do szpitala i więzienia, ale spokojnie... jako prowadzący zajęcia! Do śmiechu ruchu i rozwojowej zabawy porwał też rektorów i dziekanów bodaj najlepszego polskiego uniwerystetu, pewien szwajcarski bank i 50 dyrektorów szkół. Na co dzień pracuje głownie z biznesem, ale też i sektorem pozarządowym i szkołami, szkoli instruktorów jogi śmiechu, pisze książki, wydał już dwie "Joge śmiechu. Drogę do radości" i "Indie z miłością i śmiechu. Przewodnik subiektywny".

Anna Gubernat

Anna Gubernat - nauczycielka mindfulness czterech metod opartych na uważności: MBSR, MBCL, MBLC. Jej udziałem jest doświadczenie dobrodziejstw uważności. Marzy o upowszechnieniu i zwiększeniu dostępności Mindfulness w Polsce, a to marzenie aktywnie realizuje poprzez pracę własną - prowadzenie treningów, warsztatów, wyjazdów z Mindfulness. Prowadzi kursy stacjonarne w centrum Warszawy i online. Przeprowadziła najwięcej kursów mindfulness w Polsce.

sooley

Soolley to mała manufaktura stworzona z potrzeby zwolnienia, złapania oddechu, powrotu do natury. Świece i woski zapachowe tworzone są z wosku sojowego i naturalnych olejków eterycznych. Choć soolley tworzą trzy odmienne osobowości łączy je jedno – zamiłowanie do tego co naturalne i ekologiczne.

//1energy.org/wp-content/uploads/uskrzydleni-logo-big-1.png

Uskrzydleni pomagają kobietom w odnalezieniu ich wewnętrznej siły i energii, która przełoży się na ich wolność w sposobie myślenia i działania. Inspiruje kobiety do tego, aby nauczyły się żyć w zgodzie ze sobą, lubiły oraz szanowały siebie i na tej podstawie podejmowały decyzje, które im służą. Spotkania odbywają się w przyjaznej i pełnej dobrej energii atmosferze, dzięki której krok po kroku uczestnicy otwierają się na zmianę i odnajdują własną drogę prowadzącą do zrozumienia siebie.

logo_artepio_pl

Artepio.pl oferuje kosmetyki na bazie naturalnych składników, artykuły naturalne do domowego SPA, artykuły przyjazne środowisku oraz ekologiczne środki czystości. Firma promuje zdrowe i zgodne z naturą życie poprzez upowszechnianie bio-produktów oraz inicjatywy związane z zwiększaniem świadomości ekologicznej w społeczeństwie.

OneRiver

ONERIVER - WYPRAWY DO KOLUMBII. Pomysł projektu OneRiver pojawił się z naturalnym nurtem działań i doświadczania istoty życia, nie dającej się zamknąć w ścisłych ramach kontroli świadomości. Założycielem projektu jest Darius Ślusarczyk, który od roku 2010 organizuje wyprawy do Kolumbii, eksplorując lokalną kulturę i obyczaje.

Marta Obrycka Coaching

Marta Obrycka jest Jest pierwszym w Polsce, a drugim na świecie Senior Coachem w podejściu Zen Coachingu oraz certyfikowanym facylitatorem Medytacji Aktywnych OSHO. Jej misją jest wspieranie i inspirowanie innych, by odkrywali swoją MOC oraz drogę do radosnego spokoju i harmonii, co realizuje poprzez sesje coachingowe, warsztaty rozwojowe oraz medytacje.

holistic house

Holistic House to miejsce, w którym spotykają się medycyna Wschodu i Zachodu. To multidyscyplinarny zespół w odpowiedzi na multizadaniowość człowieka XXI wieku i jego potrzeb. Hołduje medycynie integracyjnej i prewencyjnej, balansuje organizm i pomaga mu się zrelaksować. Szuka w ciele zdrowia, a nie choroby.

Namietna-Obecnosc-LOGO-2018-red-na-www-8

Namiętna Obecność to, jak antyczna Tantra, nieokiełznana namiętność do pełni… do sztuki łączenia medytacji z miłością, świadomości z namiętnością, prawego umysłu z wrażliwym sercem. Założycielką jest Alicja Bednarek, Yogini i Ambasadorka Kobiecej Świadomości.  Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti.
Jedna z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Uważa, że świat jest stęskniony kobiet pielęgnujących swą dojrzałą i przebudzoną kobiecość. Dla siebie, dla powrotu jej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich.

Marek Tomczak

Marek Tomczak to terapeuta z wieloletnim doświadczeniem, pasjonat wielu metod samorozwoju, preferujący dźwięk gongu i mis jako kluczowy sposób na odnalezienie siebie. W swej osobistej ścieżce, aktualny etap działań to: jestem prekursorem w tej części świata w kuciu gongów. Dla odważnych organizuje warsztaty "Wykuj swój gong". Jest to bardzo skuteczna metoda wewnętrznej alchemii. Twórca muzyki medytacyjnej - 17 zrealizowanych projektów.
Absolwent: Bałtyckiego Instytutu Psychologii w Gdańsku, Akademii Stars Edge (USA)- techniki eksploracji świadomości.

My Inigo

My Inigo to projekt, którego założeniem jest dostarczanie ludziom wiedzy i narzędzi, aby samodzielnie mogli się rozwijać i sięgać wyżej. To między innymi kosmiczne wynalazki do pracy z umysłem, takie jak: maty do medytacji czy tatuaże balansujące czakry oraz wiedza na temat funkcjonowania umysłu, czakr i przestrzeni.

Orient Massage

Orient Massage to pierwsza w Polsce sieć salonów masażu oraz biowitalnych Spa, czerpiących z mądrości setek lat medycyny i terapii wschodu, wpływających na nasze zdrowie, wygląd i wewnętrzną harmonię. Masaże wykonywane są przez certyfikowane terapeutki z wyspy Bali, przez wielu uważane za najlepsze masażystki na świecie. Do wykonywania zabiegów stosuje się wyłącznie naturalne kosmetyki Orient'Nature oraz naturalne terapie.

https://thomasharmony.com

Tutaj znajdziesz piękne i unikatowe instrumenty muzyczne, selektywnie sprowadzane z całego świata.  Służą one ludziom do relaksacji, muzykoterapii, koncertowania, a przede wszystkim ekspresji swej duszy. Na półkach Thomas Harmony można znaleźć pochodzące z Nepalu misy śpiewające, instrumenty stworzone z kryształu, chińskie gongi, indyjskie harmonium, dzwonki (Zaphir, Koshi), Handpany, rav vasty, kalimby, flety, bębny i wiele więcej. Niektóre z instrumentów pojawiają się na chwilę, a inne zostają na dłużej.  Stacjonarny sklep Thomas Harmony mieści ok. 1,5km od morza się w Sopocie.

//1energy.org/wp-content/uploads/Anna-Sierpowska.png

Anna Sierpowska - Praktyk, Uczeń i Nauczyciel. Swoją energię i wiedzę czerpie z wieloletniego praktykowania i treningów Movement Medicine, performance i ruchu autentycznego oraz 5Rytmów, Ma-Uri Bodywork i masażu powięziowego, podejścia Laban Bartenieff, terapii Bioenergetyki Lowena, GaGa i Mindfulness oraz slow joggingu. Celem pracy jest przywrócenie jedności ciała, umysłu i emocji. Asystuje w odnajdywaniu wolnej przestrzeni twórczej, cielesnej i duchowe (nie religijnej). Poprzez kontakt z ciałem pomaga dotrzeć do pytań, do odczuć, do zmiany. Prowadzi warsztaty, ceremonie i sesje indywidualne.