X

Podstawy dwupunktu – co to jest i komu służy?

Odnosząc się do tej podstawowej kwestii, trzeba zacząć od odkryć badaczy, którzy udowodnili zachowania energii kwantowej, która formuje zarówno wszechświat jak i nasze ciała. O co chodzi z tą energią kwantową? Otóż energia kwantowa może istnieć w dwóch różnych formach – jako widzialne cząsteczki, bądź niewidziane fale. Z kolei zaś cząsteczki kwantowe, które są zawsze ze sobą połączone mogą funkcjonować jednocześnie w wielu miejscach i w wielu odległościach od siebie. Mało tego – cząsteczki kwantowe potrafią się ze sobą komunikować w różnych momentach czasu i punktach przestrzeni w sposób natychmiastowy/błyskawiczny.

Zajmujący się naukowo tym tematem stwierdzają wręcz, że nie ma czegoś takiego jak materia. Max Planck twierdził, że istnieje macierz/matryca energetyczna, która jest podstawą naszego fizycznego świata. Naukowcy nazywają to POLEM lub kwantowym hologramem.

Stąd blisko do wniosku, że skoro my również składamy się z kwantowych cząsteczek – to potrafimy to samo, czyli błyskawicznie się komunikować, być w wielu miejscach naraz, zmieniać naszą rzeczywistość. Co i jak mamy więc zrobić, aby wejść na tą korzystną drogę naszego istnienia? Okazuje się, że wystarczy przekroczyć ograniczenia własnych przekonań. To bardzo ważne, ponieważ dzięki temu mamy bezpośredni wpływ na nasze życie, związki, zdrowie. Poprzez POLE wpływamy bezpośrednio na cząsteczki i fale wszechświata. Krótko mówiąc wszechświat odpowiada na nasze przekonania.

To właśnie w chwilach, gdy patrzymy na nasze życie, nasze związki, kariery, dobra materialne, miłości, lęki, obawy, sukcesy – lub ich całkowity brak – to może właśnie widzimy dokładnie, jakie mieliśmy bądź mamy nieuświadomione przekonania, które doprowadziły nas do miejsca, w którym jesteśmy.

Pytanie – Jak ?… z pomocą przychodzi Dwupunkt!

Dzięki tej metodzie/technice uczymy się przekraczania ograniczających nas przekonań. Jak pozbyć się blokad, zmienić wzory naszego myślenia?  Nasze myśli świadome bądź nieświadome mają ogromny wpływ na nasze życie. Zmiany, w których pomaga Dwupunkt dzieją się na poziomie kwantowym, czyli w POLU, w którym istnieją wszystkie informacje dotyczące nas samych, naszego życia. Dzięki takim możliwościom możemy „nawiązać” błyskawiczny kontakt z POLEM poprzez sformułowanie odpowiedniej intencji, wejście w „pole serca” i zatrzymanie na chwilę naszych myśli. Efektem będzie otrzymanie najlepszego rozwiązania dla naszej intencji.

Każdy jest w stanie to zrobić.  Może to zrobić dla siebie, dla kogoś, dla zwierzaczka, dla przedmiotów. Oczywiście można Dwupunkt stosować na odległość. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, ponieważ to jest POLE – czyli matryca energetyczna, a zgodnie z wiedzą specjalistów, w tej przestrzeni pojęcie czasu i przestrzeni nie istnieje.

Zastanawiamy się zapewne, w jakim stopniu jesteśmy w stanie kierować swoim życiem i jak to robić.  Od zawsze, od zarania dziejów, ludzie interesowali się nieznanymi siłami, domyślali się, ze coś jeszcze istnieje. Nie znam nikogo, kto z zafascynowaniem nie słuchałby niesamowitych opowieści, albo nie interesował się osobami, które mają na przykład dar jasnowidzenia, albo pracy z energią. To są tematy, które zawsze nas interesowały i będzie tak w dalszym ciągu. Dlaczego znów ma się okazać, że ktoś inny takie rzeczy potrafi, a my nie, ktoś inny doznaje wspaniałych odczuć, a my nie. Otóż my też możemy. Wystarczy tylko chcieć i pozwolić SOBIE na otworzenie drzwi do świata, który mamy na wyciągnięcie ręki. Brzmi nieprawdopodobnie? Na razie być może tak, dopóki sami tego nie poznamy i nie doświadczymy.

O technice dwupunktu jest już coraz głośniej w tej dekadzie na świecie. Głośno mówię o niej ja i inni, wszędzie gdzie tylko się da. Jest nas coraz więcej. Pytam ponownie – czyż nie warto umieć zmienić swoje życie, czyż nie warto otrzymać coś, co do tej pory wydawało nam się nie osiągnięcia?

 

Autor: Zofia Nieścior,  wieloletni menager HR, certyfikowany Coach ICC, uczennica Dr. Franka Kinslowa, wiceprezes firmy doradczo-szkoleniowej Wehter Personnel Consulting, prowadząca warsztaty dwupunktu, matrycy energetycznej i synchronizacji kwantowej, prelegentka Festiwalu Wibracje (Wibracje.com.pl)

 

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × jeden =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE