X

Połącz się z duchową matką

Każdy z nas, niezależnie od płci, nosi w sobie duchową matkę. Ona tworzy naszą prenatalną naturę, którą uzupełnia ta postnatalna, związana z ziemskimi rodzicami.

Energia duchowej matki to strażniczka i wojowniczka, która chroni nasze życie. To niszczycielka ego i ciemności.

W każdej sytuacji możemy zaczerpnąć z wewnętrznej mocy duchowej matki – gdy odczuwamy gniew, lęk czy smutek. Niech wypełni swoją rolę, wyzwalając naszą świadomość z iluzji i cierpienia.

Energia tej duchowej matki to także energia kreatywna, pozwalająca nam tworzyć, działać, rozwijać się. Pamiętajmy, że możemy się z nią połączyć niezależnie od tego, czy sami mamy dzieci, czy jesteśmy matkami. Ta energia tkwi w każdym z nas.

Matczyna, kobieca energia zdolna jest do całkowitej i nieskończonej transformacji. To proces widoczny także w naturze, która stale się zmienia, odradza, tworzy na nowo. Tak jak ją, tak i nas wewnętrznie transformuje ta energia.

Duchowa matka odzwierciedla matkę naturę. Energia matki to energia natury.

Celebrując święto ziemskich matek, połączmy się zatem z tą duchową matką poprzez kontakt z tym co nas otacza, z przyrodą. Pospacerujmy wśród drzew, dotykając ich kory i liści. Poczujmy delikatność płatków kwiatów i źdźbła trawy. Zdejmijmy buty i gołą stopą dotknijmy ziemi – zielonej trawy, czy piasku na plaży. Niech podzieli się ona mocą swoich uzdrawiających elektronów. Zanurzmy się w morskiej toni lub wodach jeziora. Połączmy się dosłownie z naturą, a w ten sposób z jasną stroną energii matki.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 + jeden =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE