X
https://1energy.org/wp-content/uploads/baner-1-1190x350.jpg

Podstawowe informacje

One Energy Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (00-446), ul. Fabryczna 9 lok 3, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000707414 dnia 08.12.2017, REGON 368940229, NIP 5213805575, której kapitał zakładowy wynosi 105.264 zł, opłacony w całości.

 

Poznaj One Energy

 

 

Ekosystem 

One Energy to ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości. Koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju, projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć. Rozwijamy infrastrukturę dla rosnącego rynku świadomego stylu życia. Promujemy także świadome podejście do zarządzania biznesem i do inwestycji.

Portal rozwoju świadomości

Od ponad 3 lat rozwijamy działalność wydawniczą w postaci portalu 1energy.org oraz telewizji internetowej One Energy TV. Tworząc bazę wiedzy o zdrowym i holistycznym podejściu do życia inspirujemy do rozwoju w pełnej świadomości i zgodzie z samym sobą - wewnątrz i na zewnątrz.

Inwestycja w trendy

Nasze działania biznesowe to implementacja podejścia Impact Investing. Budujemy silną społeczność świadomych inwestorów i wspólnie wywieramy pozytywny wpływ. W centrum postawiliśmy człowieka i jakość jego życia. Wybraliśmy obszar o jednym z najwyższych potencjałów inwestycyjnych - turystykę well-being. Naszym celem jest stworzenie sieci obiektów wypoczynkowych w Europie Centralnej. Łącząc idee glampingu z popularością trendu well-being tworzymy infrastrukturę One Energy Premium Glamping&SPA.

One Energy dąży do stworzenia sieci obiektów wypoczynkowych w Europie Centralnej

Czym jest One Energy Premium Glamping & SPA

One Energy Premium Glamping & SPA to sieć obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych, w których łączymy dwa cieszące się rosnącą popularnością trendy: turystykę well-being i glamping. Na cały projekt składa się 11 osad, stanowiących wyjątkową infrastrukturę dla szukających szukają komfortu w bliskości z naturą oraz niezapomnianych doświadczeń.

One Energy Premium Glamping & SPA  to nie tylko hotel czy baza noclegowa. To nowa definicja spędzania czasu. To przede wszystkim holistyczne doświadczanie pogłębionego relaksu ciała i umysłu, transformacji i rozwoju.

//1energy.org/wp-content/uploads/One-Energy_Birds-Eye-View-scaled.jpg

Zarząd

Jan Łuszpianko - Prezes Zarządu One Energy SA

Rada Nadzorcza

Agata Swornowska - Przewodnicząca Rady Nadzorczej One Energy SA

Marek Kurto – Członek Rady Nadzorczej One Energy SA

Piotr Wałek - Członek Rady Nadzorczej One Energy SA

One Energy Spółka Akcyjna

Adres: ul. Fabryczna 9 lok 3 00-446 Warszawa

KRS: 0000707414

NIP: 5213805575

REGON: 368940229

kapitał zakładowy wynosi 105.264 zł

Chcesz nawiązać współpracę i razem z nami inwestować w styl życia ludzi świadomych?

Napisz!