X
https://i2.wp.com/1energy.org/wp-content/uploads/baner-1.jpg?resize=1190%2C350&ssl=1

Podstawowe informacje

One Energy Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie (02-987), przy ul. Syta 114U, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000707414 dnia 08.12.2017, REGON 368940229, NIP 5213805575, której kapitał zakładowy wynosi 105.264 zł, opłacony w całości.

 

Poznaj One Energy

 

 

Ekosystem 

One Energy to ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości. Koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju, projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć. Rozwijamy infrastrukturę dla rosnącego rynku świadomego stylu życia. Promujemy także świadome podejście do zarządzania biznesem i do inwestycji.

Portal rozwoju świadomości

Od ponad 3 lat rozwijamy działalność wydawniczą w postaci portalu 1energy.org oraz telewizji internetowej One Energy TV. Tworząc bazę wiedzy o zdrowym i holistycznym podejściu do życia inspirujemy do rozwoju w pełnej świadomości i zgodzie z samym sobą - wewnątrz i na zewnątrz.

Inwestycja w trendy

Nasze działania biznesowe to implementacja podejścia Impact Investing. Budujemy silną społeczność świadomych inwestorów i wspólnie wywieramy pozytywny wpływ. W centrum postawiliśmy człowieka i jakość jego życia. Wybraliśmy obszar o jednym z najwyższych potencjałów inwestycyjnych - turystykę well-being. Naszym celem jest stworzenie sieci obiektów wypoczynkowych w Europie Centralnej. Łącząc idee glampingu z popularością trendu well-being tworzymy infrastrukturę One Energy Premium Glamping&SPA.

One Energy dąży do stworzenia sieci obiektów wypoczynkowych w Europie Centralnej

Czym jest One Energy Premium Glamping & SPA

One Energy Premium Glamping & SPA to sieć obiektów wypoczynkowo-rekreacyjnych, w których łączymy dwa cieszące się rosnącą popularnością trendy: turystykę well-being i glamping. Na cały projekt składa się 11 osad, stanowiących wyjątkową infrastrukturę dla szukających szukają komfortu w bliskości z naturą oraz niezapomnianych doświadczeń.

One Energy Premium Glamping & SPA  to nie tylko hotel czy baza noclegowa. To nowa definicja spędzania czasu. To przede wszystkim holistyczne doświadczanie pogłębionego relaksu ciała i umysłu, transformacji i rozwoju.

//1energy.org/wp-content/uploads/One-Energy_Birds-Eye-View-scaled.jpg

Pomysłodawcy projektu

Karol Król

Karol Król

Prezes Zarządu One Energy SA oraz OESA Glamping

Ostatnich 10 lat poświęcił na pracę zawodową, której celem było zwiększenie dostępu do finansowania w Polsce i Europie, dzięki wykorzystaniu nowych technologii. Jest odpowiedzialny za działalność operacyjną i inwestycyjną One Energy SA. Wykorzystuje doświadczenie w tworzeniu i zrównoważonym rozwoju nowych segmentów rynkowych, do realizacji naszych celów biznesowych przy uwzględnieniu pozytywnego wpływu na otoczenie.

Agata Swornowska

Agata Swornowska

Przewodnicząca Rady Nadzorczej One Energy SA

Spiritus movens naszych wspólnych działań pod znakiem One Energy. Założycielka One Energy SA, kreatorka symboliki marki i autorka wizji rozwoju ekosystemu wspierającego świadomy styl życia. Dba, by marka One Energy stanowiła symbol jakości, a efekty naszych działań stanowiły źródło inspiracji i były drogowskazem do życia pełnego miłości, harmonii i obfitości. Zaufanie do One Energy odbiorców i partnerów opiera się w dużej mierze na marce osobistej Agaty, a jej zaangażowanie w nadzór strategicznych projektów wpływa na ich jakość oraz efektywność.

Zarząd

Karol Król – Prezes Zarządu One Energy SA

Rada Nadzorcza

Agata Swornowska - Przewodnicząca Rady Nadzorczej One Energy SA

Marek Kurto – Członek Rady Nadzorczej One Energy SA

Piotr Wałek - Członek Rady Nadzorczej One Energy SA

One Energy Spółka Akcyjna

Adres: ul. Syta 114U 02-987 Warszawa

KRS: 0000707414

NIP: 5213805575

REGON: 368940229

kapitał zakładowy wynosi 105.264 zł

Chcesz nawiązać współpracę i razem z nami inwestować w styl życia ludzi świadomych?

Napisz!