X
One Energy Spółka Akcyjna

One Energy to ekosystem łączący inicjatywy oparte na wartościach i świadomości. Koncentrujemy się na zrównoważonym rozwoju, projektowaniu i tworzeniu innowacyjnych przedsięwzięć.

Spółka akcyjna rozwija nasze działania biznesowe. Jest implementacją podejścia Impact Investing. Budujemy silną społeczność świadomych inwestorów i wspólnie wywieramy pozytywny wpływ. W centrum postawiliśmy człowieka i jakość jego życia.

Wybraliśmy obszar o jednym z najwyższych potencjałów inwestycyjnych - turystykę well-being. Naszym celem jest stworzenie sieci obiektów wypoczynkowych w Europie Centralnej. Łącząc idee glampingu z popularością trendu well-being tworzymy infrastrukturę One Energy Premium Glamping&SPA. 

One Energy SA tworzą:

Karol Król

Karol Król - Prezes Zarządu One Energy SA oraz OESA Glamping

Ostatnich 10 lat poświęcił na pracę zawodową, której celem było zwiększenie dostępu do finansowania w Polsce i Europie, dzięki wykorzystaniu nowych technologii.
Jest odpowiedzialny za działalność operacyjną i inwestycyjną One Energy SA. Wykorzystuje doświadczenie w tworzeniu i zrównoważonym rozwoju nowych segmentów rynkowych, do realizacji naszych celów biznesowych przy uwzględnieniu pozytywnego wpływu na otoczenie.

Agata Swornowska

Agata Swornowska - Przewodnicząca Rady Nadzorczej One Energy SA

Spiritus movens naszych wspólnych działań pod znakiem One Energy. Założycielka One Energy SA, kreatorka symboliki marki i autorka wizji rozwoju ekosystemu wspierającego świadomy styl życia. Założycielka ArteMis Creation, butikowej agencji wspierającej rozwój biznesowy klientów dzięki łączeniu kreacji, komunikacji i zarządzania przez wartości.
Dba, by marka One Energy stanowiła symbol jakości, a efekty naszych działań stanowiły źródło inspiracji i były drogowskazem do życia pełnego miłości, harmonii i obfitości. Zaufanie do One Energy odbiorców i partnerów opiera się w dużej mierze na marce osobistej Agaty, a jej zaangażowanie w nadzór strategicznych projektów wpływa na ich jakość oraz efektywność.

https://1energy.org/wp-content/uploads/Marek-Kurto-150x150.png

Marek Kurto - Członek Rady Nadzorczej One Energy SA

Związany z branżą finansową od ponad 20 lat. Ekspert w obszarach Private Equity and Asset Management. Jako członek zarządu lub dyrektor sprzedaży rozwijał struktury sprzedażowe dla spółek dystrybucyjnych, firm ubezpieczeniowych oraz domów maklerskich. Realizował finansowanie na liczne projekty w sektorze energetycznym, private equity oraz na rynku nieruchomości.
Marek dba o strukturę produktów inwestycyjnych, planowanie przepływów oraz wsparcie sprzedaży i relacji z inwestorami. Wspiera spółkę także w zakresie prognozowania makroekonomicznego, analizy trendów oraz oceny potencjału przedsięwzięć inwestycyjnych własnych i zewnętrznych.

Piotr Wałek

Piotr Wałek - Członek Rady Nadzorczej One Energy SA
Piotr posiada ponad 10 lat doświadczenia pracy w towarzystwach funduszy inwestycyjnych. Zarządza funduszami akcyjnymi i aktywów niepublicznych jako samodzielny zarządzający oraz członek komitetów inwestycyjnych. Wielokrotnie wyróżniany jako jeden z najmłodszych specjalistów rynku inwestycji publicznych w Polsce. Posiada licencję Doradcy Inwestycyjnego oraz najbardziej prestiżowy tytuł zawodowy w branży finansowej Chartered Financial Analyst.
Piotr wnosi kompetencje analityczne i doświadczenie inwestycyjne do procesu tworzenia naszych produktów inwestycyjnych, budowania zaawansowanych modeli ekonomicznych, prognoz finansowych oraz rozwiązań prawnych. Wspiera działania sprzedażowe oraz relacje inwestorskie.

One Energy Spółka Akcyjna

Adres: ul. Syta 114U 02-987 Warszawa

KRS: 0000707414

NIP: 5213805575

REGON: 368940229

kapitał zakładowy wynosi 105.264 zł

Chcesz nawiązać współpracę i razem z nami inwestować w styl życia ludzi świadomych?

Napisz!