X

„Rozmowy z mistrzami” – DNA transformacji

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” Agata Swornowska i Grzegorz Zięba rozmawiają o sile transformacji, Technice Uwalniania, pracy ze stanami emocjonalnymi i uczuciami oraz procesie przemiany i uzdrowienia.

ZOBACZ ODCINEK

Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „Mój gość od lat zgłębia zagadnienie transformacji, zarówno w teorii, jak i w praktyce. Mówi przede wszystkim o tym, czego sam doświadczył. Przedstawia męskie, niekiedy techniczne, podejście do procesu przemiany, prowadzącej do poprawy warunków życia w wielu wymiarach.”

Grzegorz Zięba to certyfikowany neurolingwista (Instytut NLP Andrzeja Batki), Master Time Line Therapy i Master Coach NLP (Coaching Division of the American Board of NLP). Od 2000 roku związany z branżą szkoleniową oraz pracą z człowiekiem. Od wielu lat prowadzi programy mentoringowe i szkolenia motywacyjne. W działaniach coachingowych, terapeutycznych i szkoleniowych wykorzystuje wybrane narzędzia z zakresu Techniki Uwalniania, NLP, Time Line Therapy i Storytellingu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z szeroko pojętą komunikacją i kontaktami międzyludzkimi w oparciu o metodologię prof. Clare W. Gravesa i dra Davida R. Hawkinsa.
Współtwórca Techniki Transformacji. Współzałożyciel i Master Trener w Akademii Technika Transformacji. Współwłaściciel platformy edukacyjnej Raise Me Up.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiem + 19 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE