X

Rozmowy z mistrzami – Germańska Nowa Medycyna

W kolejnym odcinku z cyklu One Energy TV „Rozmowy z mistrzami” zgłębiamy tajniki Germańskiej Nowej Medycyny. Czym jest ta nauka wyjaśniała nam Małgorzata Paluch, specjalista w tej dziedzinie, która od lat promuje inne spojrzenie na chorobę, sięgające do korzeni jej przyczyny, aż do emocji.Małgorzata Paluch_Agata Swornowska

W rozmowie z redaktor naczelną One Energy, Agatą Swornowską, wyjaśniła jaka jest różnica między konfliktem biologicznym a psychologicznym oraz czy każdy z nich musi oznaczać chorobę. Opowiedziała też jaka jest rola biorezonansu i tomografii komputerowej mózgu w odczytywaniu programów biologicznych w naszym organizmie.

ZOBACZ ODCINEK

Małgorzata Paluch jest terapeutką 5 Praw Natury i współautorką skutecznej terapii „Twoje zdrowie w 3 krokach”. Jej terapia polega na precyzyjnym odnalezieniu przyczyny każdej choroby, opracowaniu możliwej konfliktolizy, czyli możliwości zakończenia aktywności biologicznego konfliktu (zmiany życiowe, eliminacja czynników utrzymujących aktywność biologicznego konfliktu), wsparciu w procesie zdrowienia.
Terapię prowadzi we Wrocławskim Centrum Diagnostyki, Terapii i Rehabilitacji Kwantomed. Tworzy także serial terapeutyczny „Choroba na własne życzenie”.

#Germańska Nowa Medycyna #konflikt biologiczny #choroba

Sprawdź inne odcinki na naszym kanale na YouTube

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dwanaście − 11 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE