X

Rozmowy z mistrzami – Kobiecość i tantra

„Rozmowy z mistrzami” to nowy cykl One Energy TV, w którym redaktor naczelna One Energy, Agata Swornowska, gościć będzie wyjątkowe osoby. Z pierwszym gościem Alicją Bednarek rozmawiała o tantrze, kobiecości, Shakti, kobiecej energii i sile kobiet.Alicja Bednarek_Agata Swornowska_kobiecość_tantra_Shakti_świadomość

ZOBACZ ODCINEK

Alicja Bednarek to Yogini, Ambasadorka Kobiecej Świadomości i jedna z pionierek współczesnej kobiecej duchowości w Polsce. Od 2010 roku prowadzi warsztaty inspirowane tantryczną ścieżką Shakti.

 

Agata Swornowska: „Alicja to wyjątkowa kobieta, emanująca blaskiem, delikatnością i pięknem. Wrażliwa na subtelności. Uważa, że świat jest stęskniony kobiet, pielęgnujących swą dojrzałą i Agata Swornowska_Alicja Bednarek_tantra_kobiecość_świadomośćprzebudzoną kobiecość, dla siebie, dla powrotu jej harmonii z męskością i dla dobra nas wszystkich. Przekonałam się, że jako Ambasadorka Kobiecej Świadomości, Alicja sama emanuje tą prawdziwie żywą kobiecą energią. Od dawna odczuwa życie wielowymiarowo, namiętnie. Także mnie poprowadziła tą ścieżką, pozwalając poprzez wibrację jej głosu i ekspresję ciała, w pełni poczuć czym jest tantra.”

 

 

#kobiecość #tantra #Shakti #kobieca energia

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 × trzy =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE