X

Rozmowy z mistrzami – medytacja Loving Kindness, czyli jak praktykować miłującą dobroć

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” poznajemy czym jest medytacja Loving Kindness. Opowiedziała nam on niej Anna Muchnicka, która dzieli się filozofią i technikami Wschodu, gdzie mieszkała przez ostatnie 7 lat.

ZOBACZ ODCINEK

Anna Muchnicka_Agata Swornowska_festiwal WibracjeAgata Swornowska rozmawiała ze swoim gościem o tym czym jest medytacja Loving Kindness, jak w prosty sposób możemy ją praktykować oraz w jaki sposób pielęgnowanie miłującej dobroci może być siłą zmieniającą życie.

Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „Anna Muchnicka to wyjątkowa kobieta, która wyszła poza schematy i w naukach wschodu znalazła dla swojego życia recepturę, która pozwala pokonać lęk o przyszłość i skupić się na teraz.”

Anna Muchnicka jest nauczycielką jogi i medytacji Loving Kindness, Vipassana i Kundalini. Jak sama mówi, praktyki Wschodu nadają jej życiu jakościowych zmian. Metty, Vipassany i filozofii buddyjskiej uczy się między innymi u swojego wieloletniego przyjaciela mnicha, profesora Nodhinany, jednego z niewielu profesorów języka palijskiego na świecie, dzAnna Muchnicka_Agata Swornowska_festiwal Wibracjeiekana Uniwersytetu Theravada w Yangon w Mijanmie. Jako prelegentka TEDx opowiada o tym, do czego doprowadzila ją kultura osiągania celów i o korzyściach płynących z medytacji Metta Loving Kindness w szybko rozwijającym się społeczeństwie.

 

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts

#medytacja #medytacja Loving Kindness #Vipassana #miłująca dobroć
#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × dwa =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE