X

Rozmowy z mistrzami – męskość i siła braterstwa

Pierwszy odcinek z serii „Rozmowy z mistrzami” poświęcony był kobiecości. Dziś pora na męski punkt widzenia. Redaktor naczelna One Energy, Agata Swornowska i jej gość, Maciej Marczak, mówią o męskiej energii i sile braterstwa. Zastanawiają się czym jest męskość we współczesnym świecie i jak dziś wyglądają rytuały przejścia.Agata Swornowska_Maciej Marczak_rozmowy z mistrzami_wywiad

ZOBACZ ODCINEK

Maciej Marczak to podróżnik, poszukiwacz, eksplorator fizycznych i niefizycznych światów, entuzjasta życia. Od wielu lat zgłębia szeroko rozumianą szamańską ścieżkę serca. Łączy tradycje, techniki i metody pracy z Ameryki Południowej, Północnej oraz ze Wschodu. Od 8 lat pracuje w męskich kręgach jako uczestnik, współtwórca i prowadzący. Jest twórcą projektu „Na Skrzydłach Wolności – Wings of Freedom” oraz współzałożycielem „Podróży Mocy”.
 
Agata Swornowska_Maciej Marczak_rozmowy z mistrzami_wywiadAgata Swornowska: „To było niezwykłe spotkanie z mężczyzną, który od lat intencjonalnie pracuje z męską energią, czerpiąc z tego ogromną mądrość. Jako podróżnik i entuzjasta życia, może być inspiracją dla poszukujących definicji męskości i połączenia z męskim wzorcami. Dzieli się ogromnym doświadczeniem siły braterstwa i inspiruje mocą przestrzeni serca.”

 

 
#męskość #siła braterstwa #męska energia #rytuał przejścia

 

ZOBACZ INNE ODCINKI

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście + 10 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE