X

Rozmowy z mistrzami – o medycynie chińskiej i energii życiowej Qi

Przed nami kolejny, fascynujący odcinek „Rozmów z mistrzami’, w którym za sprawą dr Iny Kubas zagościła medycyna chińska. 

ZOBACZ ODCINEK 

Agata Swornowska, Redaktor Naczelna One Energy, rozmawiała z drIna Kubas_medycyna chińska Iną Kuba o mądrości medycyny chińskiej, o tym jak możemy ją wykorzystać na co dzień, aby zyskać witalność i o energii życiowej Qi. Nasz gość wyjaśnił jakie są źródła tej energii i jak możemy uzupełniać jej braki.

Medycyna Chińska jest nauką o zarządzaniu zdrowiem i prowadzeniu harmonijnego życia: wykorzystywaniu potencjału przyrody dla własnych potrzeb, zarządzaniu własną energią, świadomym odżywianiu, oczyszczaniu organizmu, odpowiednim ruchu, miłości i seksualności, pracy z emocjami itd.

Dr Ina Kubas to terapeutka Medycyny Chińskiej. Wykształcenie w tej dziedzinie zdobywała u wybitnych praktyków z Chin, Francji, Izraela, Holandii, Australii, Polski. Jest doktorem nauk chemicznych w zakresie chemii medycznej. Z wyróżnieniem ukończyła Śląską Akademię Akupunktury w Katowicach, gdzie studiowała też Tradycyjną Medycynę Chińską. Studiowała także Naturopatię w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu, gdzie jest wykładowcą. Specjalizuje się w akupunkturze i dietetyce leczniczej, a w terapii pacjentów stosuje zarówno holistyczne, jak i indywidualne podejście, wykorzystując zróżnicowane metody diagnostyczne i uzdrawiające.

Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „dr Ina Kubas to subtelna i delikatna kobieta, w której drzemie olbrzymia fascynacja medycyną chińską. To wspaniałe, że od lat popularyzuje świadome życie w zdrowiu, przekładając wszelkie teorie na praktykę i sposoby, które mogą pomóc nam tu i teraz.”

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts

#Qi #medycyna chińska #jing #energia życiowa #energia

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × 2 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE