X

Rozmowy z mistrzami – o mindfulness i sile uważności

Zapraszamy na kolejny odcinek „Rozmów z mistrzami’, w którym opowiemy o tym, o czym niestety na co dzień bardzo często zapominamy – o byciu prawdziwie tu i teraz. O mindfulness i własnych doświadczeniach kroczenia ścieżką uważności opowiedziała nam Anna Gubernat.

Anna Gubernat_Agata Swornowska

ZOBACZ ODCINEK 

Anna Gubernat jest certyfikowaną nauczycielką Mindfulness. Marzy o upowszechnieniu i zwiększeniu dostępności Mindfulness w Polsce, a to marzenie aktywnie realizuje poprzez pracę własną – prowadzenie treningów, warsztatów, wyjazdów z Mindfulness, a do niedawna także jako prezes Polskiego Towarzystwa Mindfulness. Współorganizowała pierwsze szkolenia certyfikujące Mindfulness Association w Polsce.

Podczas wizyty w naszym plenerowym studio na Festiwalu Wibracje opowiedziała nam o tym czym jest mindfulness, jak możemy dążyć do stanu uważności i w jaki sposób praktykować uważną obecność.

Dowiedzieliśmy się jak pogłębić świadome bycie i że na naukę mindfulness nigdy nie jest za późno. Anna opowiedziała nam co dobrego dla nas uczyni praktyka mindfulness. Zobaczcie sami dlaczego warto nauczyć się być tu i teraz.

Agata SAnna Gubernatwornowska, Redaktor Naczelna One Energy: „Wspaniale było gościć osobę, która sama kroczy drogą  uważności od wielu lat i dzieli się swoim doświadczeniem. To bardzo optymistyczne spotkanie, które udowadnia że na mindfulness, rozwój i poprawę jakości życia nigdy nie jest za późno, czego przykładem są osoby, z którymi pracuje Anna Gubernat”.

Anna Gubernat w Mindfulness szczególnie interesuje się obszarami zastosowań w pracy z dziećmi i młodzieżą, osobami terminalnie chorymi i ich rodzinami, z ludźmi narażonymi na stres i wypalenie zawodowe oraz tymi, którzy chcą pracować nad poprawą jakości swojego życia.

Jest certyfikowaną nauczycielką MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction, certyfikacja IMA, Niemcy). Ukończyła pełne szkolenie certyfikujące Insight i MBLC (Mindfulness Based Living Course) – oba certyfikowane przez Mindfulness Association (UK). Jest w trakcie certyfikacji CBLC (Compassion Based Living Course, certyfikacja Mindfulness Association, UK) i MBCL (Mindfulness Based Compassionate Living, Frits Koster i Erick van den Brink, Holandia).

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts

#mindfulness #obecność #tu i teraz #uważność

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − pięć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE