X

Rozmowy z mistrzami – o prawdziwym „tu i teraz”, mocy obecności i kluczach do sukcesu

Przed nami kolejny, fascynujący odcinek „Rozmów z mistrzami’, w którym gościliśmy znanego na całym świecie trenera praktyki obecności i świadomego oddechu oraz autora bestsellerów o wewnętrznym przebudzeniu, Colina P. Sissona.

ZOBACZ ODCINEK Colin P. Sisson_Agata Swornowska

Redaktor Naczelna One Energy, Agata Swornowska, rozmawiała z Colinem P. Sissonem o prawdziwym „tu i teraz” i mocy obecności. Wspólnie zastanawiali się jak przebudzić siebie i jak radzić sobie z kryzysami. Colin wyjaśnił nam jakie są klucze do sukcesu – jego główna rada może Was zaskoczyć.

 

Colin P. Sisson_Agata Swornowska

Colin P. Sisson to trener praktyki obecności i świadomego oddechu oraz autor bestsellerów o wewnętrznym przebudzeniu.
Jest twórcą szeroko stosowanej metody rozwoju osobistego – Integracji Oddechem, która w ostatnich latach poszerzyła się w Integrującą Obecność – praktykę bycia obecnym, łączącą z wewnętrznym źródłem harmonii wolności.

 

 

Colin P. Sisson_Agata Swornowska

Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy: „Colin mimo ogromu doświadczenia i popularności na całym świecie reprezentuje niespotykaną wręcz skromność i pokorę. Choć od wielu lat jako mówca i pisarz dzieli się swoim wglądem i inspiruje do świadomego życia dzięki sile obecności, odmawia nazywania siebie mistrzem, stawiając się na równi z każdym, do kogo trafiają jego słowa. Taka postawa czyni go dla mnie mistrzem w pełnym tego słowa znaczeniu.” 

Sprawdź wydarzenia jakie zaplanowano w Polsce w ramach światowej trasy Colina P. Sissona: https://1energy.org/produkt/colin-p-sisson-w-polsce-w-2019/ oraz na www.colinsisson.com

Sprawdź też bestsellerowe książki Colina: http://www.medium.com.pl/autor.htm?autor=3

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts

#tu i teraz #obecność #moc obecności #przebudzenie #Integracja oddechem #Integrująca Obecność

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − dziesięć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE