X

Rozmowy z mistrzami – o telepatii

Tym razem w naszym studio zagościł temat telepatii. Wszystko za sprawą Mariusza Brzoskowskiego, ratownika Ziemi, telepaty i uzdrowiciela. Mariusz Brzoskowski_Agata Swornowska_ telepatia

Agata Swornowska i Mariusz Brzoskowski rozmawiają o telepatii duchowej i o tym czym różni się ona od zwykłej telepatii. Nasz gość odpowiada na pytanie czy każdy może jej doświadczyć i jak ją praktykować każdego dnia. Wyjaśnia też dlaczego kluczowe jest słuchanie i jak telepatia może służyć podniesieniu naszej świadomości.

ZOBACZ ODCINEK 

Mariusz Brzoskowski to ratownik ziemi, telepata, uzdrowiciel duchowy, trener rozwoju osobistego i duchowego, przewodnik dusz, szamanista. W swoim życiu realizuje motto „Miłość, Duch, Natura”. Posiada bogate doświadczenie życiowe – trenerskie, nauczycielskie, biznesowe i duchowe. Z przestrzeni serca dzieli się swoim doświadczeniem i wiedzą.

Mariusz Brzoskowski_telepatiaOd piętnastu lat prowadzi grupowe medytacje z przekazu, medytacyjny krąg uzdrawiania oraz autorskie warsztaty rozwoju duchowego nt. telepatii duchowej, bezwarunkowej miłości, potęgi ludzkiego ducha. Jest certyfikowanym specjalistą i terapeutą biofeedbacku i biorezonansu SCIO.

W 2004 roku inicjował założenie Fundacji „Świadomość Ziemi”, w której działalności udziela się aktywnie do dziś. Zorganizował i przewodził dziesiątkom mistycznych podróży po wszystkich kontynentach Ziemi, realizując misję ratowania, oczyszczania i wzniesienia Matki Ziemi oraz neutralizacji nieharmonijnych działań ludzkości.

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts

#telepatia #telepatia duchowa #świadomość

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − 7 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE