X

Rozmowy z mistrzami – podróż do Damanhur

Tym razem wybraliśmy się w podróż do Włoch, gdzie w alpejskim podgórzu na północ od Piemontu, pomiędzy Turynem i Aostą, 44 lata powstał Damanhur. Dziś to największa Federacja WspólnoFormica Coriandolot Duchowych w Europie.
Odwiedziła nas Formica Coriandolo, która dziś pełni rolę ambasadora Damanhur na świecie. Przeniosła się tam w wieku 21 lat i od tej pory krzewi ideę życia we wspólnocie, w zgodzie i ponad podziałami.
Z Agatą Swornowską, redaktor naczelnej One Energy, rozmawiała o Damanhur, o idei przyświecającej jej powstaniu, zasadach jakie obowiązują jej mieszkańców oraz o talentach jakie tkwią w każdym z nas.
Formica Coriandolo w Damanhur zajmowała się rzeźbą i malarstwem dla Świątyń Ludzkości, podziemnego dzieła Damanhur. W 1984 roku, wraz z rozszerzeniem budowy, nauczyła się szkła artystycznego w stylu Tiffany i zainicjowała powstanie cieszących się międzynarodowym uznaniem dzieł witrażowych.
W latach 1999-2006 Formica była jednym z Przewodniczących Damanhur, odpowiedzialnym za koordynację działań i rozwój całej Federacji. Od dzieciństwa jest zapaloną badaczką w dziedzinie snów i wielką miłośniczką Natury.
Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com, Stitcher, Pocket Casts i Apple Podcasts
Świątynia ludzkości
Źródło zdjęć: Archiwum Damanhur
#Damanhur #Federacja Wspólnot Duchowych
#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − 5 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE