X

„Rozmowy z mistrzami” – poszukiwanie siebie i potrzeba transformacji

Zapraszamy na kolejny odcinek „Rozmów z mistrzami”, w którym gościła  wspaniała kobieta, będąca żywą manifestacją tego, czego uczy – Asia Pyrek Mariposa.

Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy „Asia jest niezwykle wierna swojej transformacji i konsekwentnie kroczy wybraną ścieżką ku szczęściu, dzieląc się doświadczeniami z innymi. Nas zaprosiła w muzyczną podróż wraz z bohaterką jej płyty.”

W wywiadzie usłyszysz m.in. o poszukiwaniu siebie, odnajdywaniu szczęścia, o potrzebie transformacji i dookreślenia własnych tęsknot, a także roli muzyki w tym procesie.

ZOBACZ ODCINEK

Okazją do rozmowy była Agata Swornowska Asia Pyrek Mariposapłyta „Efekt motyla”,w której Mariposa opowiada o podróży swojej bohaterki w poszukiwaniu najlepszego miejsca, pracy, miłości i kontaktu ze sobą samą. O tym, jak drobne rzeczy, założenia, spotkania mogą zmienić cały nasz świat, a zmiana jest tylko kwestią decyzji – nigdy nie musimy tkwić w czymś, czego nie chcemy.


Agata Swornowska Asia Pyrek Mariposa

Asia Pyrek-Mariposa to podróżniczka, fotografka (współpracuje m.in z National Geographic), coach-szczęścia, trenerka oraz kompozytorka muzyki oraz wokalista.

Podczas swoich podróży miała bliski z kontakt rdzennymi mieszkańcami w Ameryki Północnej, u których pobierała nauki. Została zaadoptowana przez plemię Czarne Stopy w Kanadzie, z którym aż sześć razy tańczyła Taniec Słońca. Jest jedyną w Polsce Tancerką Słońca (Sundancer). Nauczyła się także wielu technik samopoznania, co pchnęło ją również w kierunku uzdrawiania świata poprzez muzykę.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

cztery × dwa =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE