X

„Rozmowy z mistrzami” – świadomy ruch

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” zagościł ruch i taniec. Wszystko za sprawą znanego na całym świecie ze swojej pełnej mocy transformującej pracy na parkiecie Adama Barleya.

ZOBACZ ODCINEKAdam barley_Agata Swornowska

Agata Swornowska rozmawiała ze swoim gościem o stworzonej przez niego praktyce, znaczeniu ruchu w naszym życiu, integracji doświadczeń warsztatu w codziennym życiu, a także doświadczeniach pracy z Polakami.

Adam od niemal 30 lat zgłębia tajniki świadomego ruchu. Początkowo praktykował 5Rytmów, czerpiąc z doświadczenia Gabrielle Roth, u której szkolił się w latach 90tych, by później samemu stać się nauczycielem.

Przed rokiem stworzył jednak własną praktykę pod nazwą ZeroOne.

Adam barley_Agata SwornowskaAgata Swornowska: „Adam Barley otwarcie mówi, że cała nasze życie to wielka, tętniąca zmiana, która dokonuje się w każdej chwili. Właśnie tym doświadczeniem dzieli się z innymi w ramach stworzonej przez siebie praktyki świadomego ruchu, Zero.One. Uczy spojrzenia w głąb siebie w drodze ku transformacji.”
ZeroOne to kreatywny ruch dla indywidualnej i kolektywnej ewolucji. Totalne zaangażowanie w moment: cierpliwe słuchanie, głębokie widzenie, odważne działanie. Nic nie jest już takie samo. Transformacja jest wszędzie.Adam barley_Agata Swornowska

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

20 − 9 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE