X

Rozmowy z mistrzami – święta geometria, czyli tajemnice harmonii

W kolejnym odcinku „Rozmów z mistrzami” poznajemy czym jest święta geometria. Jej tajniki przybliżył nam Tomasz Gruba – Wykładowca, Inspirator, Organizator Konwentu Wiedzy Alternatywnej.

ZOBACZ ODCINEK

Tomasz Gruba_święta geometria_Agata Swornowska rozwój świadomości, harmonia, balans

Czym jest święta geometria, złoty podział, a także kwiat życia – między innymi o tym rozmawiała z naszym gościem redaktor naczelna portalu One Energy, Agata Swornowska.  Mowa była także o tym, w jaki sposób możemy wykorzystać świętą geometrię dla osiągnięcia większej harmonii, naturalnego piękna i synchronizacji z otaczającym światem. 

Agata Swornowska: „Ujęło mnie w jak prosty, zrozumiały, a zarazem niezwykle ciekawy sposób, potrafi tłumaczyć tajniki harmonii i balansu, do którego wszyscy dążymy.”

 

 

Tomasz Gruba_święta geometria_One Energy rozwój świadomości, harmonia, balans

Tomasz Gruba jako organizator wielu wydarzeń i wykładów, mających na celu podnosić jakość ludzkiego życia, kieruje się dewizą, że wiedza to największy skarb jakim można się dzielić. Sam dzieli się wiedzą m.in. z zakresu cymatyki, nauk wschodu, oneironautyki, psychologii, ekologii i świętej geometrii. Jego celem jest przekazanie ludziom, w zrozumiały sposób, jak najwięcej praktycznych informacji, dotyczących tematów, które z nim rezonują.

 

Odcinek znajdziesz na YouTube oraz na podcastach: Soundcloud, Spotify, Digitalpodcast.com i Stitcher

 

Sprawdź inne odcinki na naszym kanale na YouTube

 

 

#święta geometria #harmonia #balans

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

szesnaście − 7 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE