X

WARSZTATY „POWRÓT DO CENTRUM”

Zapraszamy na warsztaty „Powrót do Centrum” z Ioannisem Siddharta, które mają na celu poprawę i wsparcie relacji międzyludzkich.

Czy te słowa brzmią znajomo?
– Chcę, aby mój partner był w stanie zrozumieć, co czuję zawsze, gdy jestem…
– Moje dziecko nigdy nie robi tego, o co je proszę…

– Zawsze lepiej jest odejść z problematycznego związku…

Większość ludzi reaguje lub jest adresatem tego rodzaju reakcji w codziennym życiu.
Nadszedł czas zmienić naszą rzeczywistość i przemienić nasze życie!
Nadszedł czas wyrazić nasze potrzeby i ustanowić nasze granice!
Na nieszczęście lub też szczęście, komunikujemy innym nasze potrzeby, uczucia, jak i nasze granice, w ten sam sposób w jaki komunikujemy je w stosunku do siebie. Co oznacza, że rozmawiamy i zachowujemy się w stosunku do siebie tak samo, jak robimy to w stosunku do innych.

W wyniku tego mamy wrażenie, iż nasze szczęście i spełnienie zależy od innych i nie potrafimy dostrzec prawdy, że wszystko co jest, zależy od nas.

To, czego potrzebujemy to mapa, jak połączyć się ze sobą i z podświadomym umysłem. Mapy połączonej z metodologią, aby wyrazić naszą autentyczność bez używania przemocy czy też negatywności.
Prosta podróż, podczas której potrzebujemy jedynie przemienić naszego problemo-twórcę w cudo-twórcę. To jest cel jak i rezultat warsztatu Powrót do Centrum.
Każdy uczestnik po pięciu dniach posiada już swoją własną mapę oraz narzędzia. Narzędzia ułatwiające wyrażanie siebie i zaspokojenie swoich potrzeb.

Warsztaty „Powrót do Centrum” (ang. Return to the Center (RttC) łączą w sobie szkolenia z zakresu Kursu Cudów (ang. A Course in Miracles (ACIM), Porozumienia bez przemocy (ang. Non-Violent Communication (NVC) i Komunikacji poprzez emocjonalne połączenie.
W połączeniu z pracą z Oddechem, Jogą i Aktywnymi Medytacjami, aby skutecznie wspierać przepływ i ekspresję naszej energii w zdrowy i radosny sposób.

Na tych warsztatach będziemy:
– Przeprowadzać eksplorację naszych podświadomych mechanizmów obronnych, aby móc świadomie zadecydować czy chcemy dalej kontynuować dane zachowanie, czy też je zmienić
– Wyrażać, czuć i kontaktować się z naszymi wewnętrznymi uczuciami w łagodny i autentyczny sposób
– Rozwijać świadomość związku pomiędzy ciałem, umysłem, emocjami i duszą.
– Doświadczać siebie żyjąc świadomie w tu i teraz, poprzez praktykowanie medytacji, co jest pomocne w uzyskaniu uważności i jasności w stosunku do każdej sytuacji.
– Ćwiczeń jogi po to, by połączyć umysł i emocje z ciałem.
– Doświadczać, jak niezbędne jest wyrażanie i zaspokajanie naszych potrzeb i emocji, przez co poszerzanie zakresu naszej istoty (Ciało – Przepływ Energii – Emocje – Potrzeby)

 

DATA: 25 październik – 30 październik

MIEJSCE: Pałac Nieznanice

Więcej informacji o warsztacie znajdziecie tutaj.

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

18 + 10 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE