X

Wykorzystaj swoje wibracje – biorezonans

Każdy z nas wytwarza określone wibracje elektromagnetyczne. W przypadku chorych komórek te prądy są zauważalnie inne niż zdrowych, a same patogeny posiadają swoją specyficzną częstotliwość drgań. Właśnie na tym opiera się biorezonans. Wykorzystuje drgania elektromagnetyczne organizmu oraz częstotliwości rezonujące czynników zewnętrznych do diagnostyki i leczenia w ramach medycyny alternatywnej.

Po pierwsze – diagnostyka

Badanie biorezonansem odbywa się na siedząco, gdy pacjent trzyma w dłoniach elektrody, czyli metalowe końcówki połączone z odpowiednią aparaturą. W ten sposób przez organizm przechodzi prąd o zmiennych częstotliwościach. Badanie bywa czasochłonne i może wiązać się z pewnym dyskomfortem w postaci mrowienia czy rozdrażnienia. Jego właściwy czas zależy od problemów zdrowotnych z jakimi boryka się pacjent.

Wyniki badania można odnieść do stanu narządów, poziomu hormonów, alergii pokarmowych, występowania pasożytów, bakterii, wirusów, związków toksycznych, grzybów i wielu innych.
Samo badanie opiera się na opracowanej bazie częstotliwości, jakie wytwarzają patogeny – ich wykrycie w organizmie pozwala zdiagnozować problem. W najnowszych programach testowych jest ponad 20tys. czynników, które brane są pod uwagę.

Po drugie – terapia

Biorezonans wykorzystywany jest także w leczeniu.
Terapia biorezonansowa polega na przepuszczaniu przez organizm prądu wytwarzanego przez specjalne urządzenie. Jego częstotliwość ma niszczyć konkretne patogeny. Specjaliści wskazują, że najlepszy efekt jest wtedy, gdy sięga się po różne częstotliwości i zmienia się je co mniej więcej 3 minuty. Pełna terapia może trwać nawet kilka miesięcy.

Możliwości terapeutyczne są bardzo szerokie. Ze względu na skuteczność zarówno w diagnostyce, jak i leczeniu na pierwszym miejscu wymienia się alergie. Biorezonans potrafi określić nawet takie, których nie wykazują tradycyjne teksty.

Terapie biorezonansową odnosi się do dolegliwości, takich jak: stany zapalne i stany wyczerpania energetycznego, napięcia układu nerwowego (w tym miejscu mówi się o terapiach pomagających przy stresie, nerwicach, zaburzeniach lękowych), nietolerancja pokarmowa i zaburzenia pokarmowe, atopowe zapalenie skóry, zaburzenia hormonalne, migreny, chroniczne zmęczenie, osteoporoza, łysienie, borelioza, choroby dziąseł, zaburzenia ginekologiczne w tym bolesne miesiączki, zaburzenia tarczycy, artretyzm, bóle pleców.

Biorezonans wykorzystywany jest także w zwalczaniu nałogu nikotynowego czy alkoholowego.

Ogólnie rzecz ujmując, terapie biorezonansem można dzielić na dwie kategorie. Pierwsza, to terapie regulacyjne, mające wspomagać proces samoregeneracji narządu czy układu, np. wątroby, płuc, układu nerwowego. Druga, to terapie neutralizujące obciążenia, czyli odczulanie alergii, usuwanie toksyn, niszczenie borelii, czy innych patogenów.

Jako korzyść tej terapii wymienia się fakt, że jest nieinwazyjna i działa w odniesieniu do naturalnego przepływu energii organizmu. Poprawia nastawienie i nastrój pacjenta. Zapewnia dodatkową dawkę energii i poprawia jej przepływ, a także ma wyrównywać poziom fal mózgowych.
Zwolennicy metody podkreślają także, że nie ma skutków ubocznych.

Pierwsza metoda biorezonansowa powstała w 1977 roku. Określano ją jako terapię MORA od nazwisk twórców – Franza Morella i Ericha Rasche.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pięć × 4 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE