X

Wypoczynek blisko natury, czyli One Energy Premium Glamping&SPA

Glamping to coraz bardziej popularna forma wypoczynku, łącząca bezpośrednią bliskość natury oraz komfort pięciogwiazdkowego hotelu. To połączenie campingu z luksusem jaki oferują domki wypoczynkowe czy specjalne namioty ze wszystkimi wygodami i udogodnieniami. Sama nazwa powstała z połączenia dwóch słów: glamorous i camping.

Przedstawiamy One Energy Premium Glamping&SPA

Postanowiliśmy w ramach jednego projektu połączyć glamping, którego główną ideą jest wypoczynek blisko natury z popularnością turystyki well-being. Jednocześnie wpisujemy się w światowy trend Impact Investing. Budujemy silną społeczność świadomych inwestorów i wspólnie wywieramy pozytywny wpływ. W centrum postawiliśmy człowieka i jakość jego życia – Agata Swornowska, Założycielka i Przewodnicząca Rady Nadzorczej One Energy SA.

 

One Energy Premium Glamping&SPA to miejsce, w którym w pełnej harmonii z przyrodą, w luksusowych warunkach będzie można odpocząć na łonie natury, skorzystać z relaksujących masaży czy poćwiczyć jogę. To możliwość doświadczania autentycznych przeżyć w najpiękniejszych i najbardziej inspirujących miejscach oraz holistycznego relaksu ciała i umysłu w bezpośrednim otoczeniu przyrody.

To forma świadomego wypoczynku dla tych, którzy szukają wolności w samym środku natury, z dala od miejskiego zgiełku. Dla tych, którzy chcą oderwać się od codzienności, zostawiając za bramą wejściową wypełniony kalendarz, aby odetchnąć pełną piersią, poczuć prawdziwą wspólnotę z naturą i zaczerpnąć życiodajnej energii.

Poczuj magię kopuły

One Energy Premium Glamping&SPA to osady składające się z 10 kopuł mieszkalnych z tarasem oraz 1 kopuły użytkowej, gdzie będą odbywać się m.in. warsztaty czy zajęcia z jogi. Znajdzie się tam także strefa wspólna, tzw. co-living oraz naturalne SPA.

W naszym osadach zaprosimy gości do wyjątkowej przestrzeni zorientowanej na życie. Celowo wybraliśmy kopuły, patrząc na ich ogromny potencjał oraz rosnącą popularność budownictwa kopułowego, które przyciąga swoją oryginalnością, inspiruje i pobudza kreatywność.

Kopuła skupia energię życiową, napełniając nią osoby przebywające wewnątrz. Uspokaja, wycisza, poprawia samopoczucie, a nawet uzdrawia. Tworzy atmosferę porozumienia i równości. Przebywanie i nocleg w takim budynku to wspaniałe, unikalne doświadczenie, z którego chce skorzystać coraz więcej osób. Kopuła pozwala skupić się na sobie, wypocząć, oderwać się od codzienności, a tego szukamy.

Zostać częścią tej magicznej przestrzeni

Rynek glampingu zyskuje na popularności, jego wartość stale wzrasta. Jest to zatem alternatywa dla osób, które szukają pomysłu na ulokowanie swojego kapitału. Stopy zwrotu są dużo wyższe niż przy tradycyjnych formach finansowania.

Według raportu „Global Wellness Economy Monitor” przygotowanego przez Global Wellness Institute w 2018 roku na świecie zrealizowano aż 863 miliony podróży do miejsc z ofertą holistycznego odpoczynku, czyli o 172 miliony więcej niż w 2015 roku. 71 na 100 agentów podróży przyznaje, że ich klienci świadomie pytają o wyjazdy połączone z warsztatami relaksacyjnymi, a także dbaniem o zdrowie i urodę. Na tzw. retreaty turyści wydają rocznie 131 miliardów dolarów.

W One Energy Premium Glamping&SPA redefiniujemy jakość rekreacji i spędzania wolnego czasu, a jednocześnie przewidujemy ponadprzeciętne zyski dla inwestorów.

Jeśli chcielibyście stać się częścią tego projektu, koniecznie zajrzyjcie na stronę: www.zainwestujwglamping.pl

Tam znajdziecie więcej informacji o inwestycji, a jeśli macie pytania lub jesteście zainteresowani po prostu piszcie 🙂

Zobaczcie relację z konferencji inaugurującej projekt.

 One Energy Glamping&SPA

One Energy Glamping& SPA

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

9 + 9 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE