X

Zaczynamy Rok Świni

Według tradycyjnego chińskiego kalendarza księżycowo-słonecznego, poniedziałek, 4 lutego, był ostatnim dniem Roku Psa. Dziś wchodzimy w Rok Świni.

Świnia zajmuje ostatnie miejsce wśród 12 chińskich znaków zodiaku.

Rok Świni to rok żywiołu Ziemi, natomiast jego kolorem jest brąz.

Ziemia, zgodnie z cyklem pięciu żywiołów, zapewnia stabilność. Będzie można zaobserwować tendencję do wygaszania konfliktów. Świnia ceni bowiem spokój i zrobi wiele by zachować go w swoim otoczeniu, wśród rodziny i znajomych.

Jaki będzie ten rok?

Pełen pozytywnych wibracji, relaksu i odpoczynku. To zasłużona przerwa na koniec cyklu 12 znaków.

Świnia jest zadowolona z życia i cieszy się przyjemnościami jakie niesie codzienność. To hedonista. Chętnie spełnia swoje zachcianki i jako jej wadę wymienia się trudność w kontrolowaniu własnych namiętności.

2019 rok będzie idealnym czasem, aby zakończyć rozpoczęte przedsięwzięcia, niedokończone sprawy. Znajdziemy silne oparcie dla naszych dążeń. Nie będzie to jednak dobry czas, aby zaczynać coś nowego. Raczej powinniśmy się skupić na tym co już mamy lub robimy.

Jaka jest Świnia?

Świnia ma altruistyczną naturę – woli dawać niż brać. Jest tolerancyjna, otwarta, miła i uprzejma. Lubi pomagać innym i poświęcać im czas, choć bywa przez to wykorzystywana i uważana za naiwną.

Nie brak jej wewnętrznej siły. Jest wytrwała w dążeniu do celu, działa według planu, krok po kroku, z namysłem. Celowi, który obrała poświęca całą uwagę i energię. Jest samodzielna, więc raczej nie szuka pomocy w realizacji zadania u innych, choć sama chętnie taką pomoc niesie.

Potrafi skoncentrować się na zadaniu. Jest odpowiedzialna – jeśli się czegoś podejmuje, realizuje zadanie do końca. Dużo wymaga od siebie, ale też od innych – nie uznaje okoliczności łagodzących. Świnia to perfekcjonista.

Osoba urodzona pod tym znakiem nie lubi kłamstwa, obłudy, hipokryzji i zawiści. Nie dla niej wyścig szczurów i ciągła gonitwa za pieniądzem.

Świnia lubi nawiązywać kontakty, wchodzić w interakcje. Potrafi rozmawiać z innymi, choć bywa, że przez swoje sprecyzowane poglądy trudno jej nawiązać kontakt. Jest empatyczna, swobodna w rozmowie, lubi szczerze mówić z innymi o swoich uczuciach, przemyśleniach i planach, przez co nawiązuje silne więzi.

Rok Świni zakończy się 24 stycznia 2020 r.

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

11 − dziesięć =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE