X

Zostań społecznościowym Aniołem Biznesu

W tradycyjnym biznesie osoby, które mają świetny pomysł na biznes lub na dalszy rozwój już istniejącego mogą liczyć na finansowe wsparcie tzw. Aniołów Biznesu. Nie tylko inwestują w projekt na wstępnym etapie jego funkcjonowania, ale także przekazują bezcenne doradztwo i wsparcie biznesowe. W crowdfundingu rolę wspierającego pełni społeczność zainteresowana danym pomysłem. Może nie tylko inwestować, ale także komentować i dyskutować na temat danej idei. Tutaj inwestorem może zostać prawie każdy.

Inwestycje dokonywane przez pojedynczych Aniołów Biznesów są dzisiaj kilkanaście razy większe od tych, które wspierają platformy crowdfundingowe. Jednak dzięki rosnącej ich popularności oraz rozwojowi technologii teleinformatycznych wartość zbieranego na nich wsparcia finansowego stale wzrasta. Jest to wynikiem tego, że serwisy umożliwiające dokonywanie inwestycji społecznościowych mogą wspierać szeroki zestaw projektów, jak np. skupionego na przemysłach kreatywnych, bądź mieć wąski, wyspecjalizowany charakter. U nas znajdziecie energetyczne pomysły, które potrzebują wsparcia od zaangażowanej społeczności.

Dzisiaj finansowanie społecznościowe jest kojarzone przede wszystkim jako mechanizm, który pozwala pomysłodawcom pozyskać kapitał, a wspierającym umożliwia dostęp do unikalnych bonusów. Najważniejsze jest to, aby poczuć pomysł, utożsamić się z twórcą oraz zechcieć mu pomóc. Naszym celem jest łączenie ludzi z pasją do biznesu z duszą.

Do tej pory inwestowanie w firmy o wysokim potencjale wzrostu było zarezerwowane dla wąskiego grona. Dzięki nam możesz zostać społecznościowym aniołem biznesu, a także zbudować swój portfel inwestycji.

Dzięki naszej nowej platformie zainteresowani będą mogli zainwestować nawet niewielkie kwoty w obiecujące projekty z ogromnym potencjałem. U nas znajdą się tylko wiarygodne firmy, które przeszły selekcję – wpisują się w szeroko rozumiany zrównoważony rozwój.

Jakie to niesie korzyści dla naszej społeczności? Masz szanse stać się częścią rozwijającego się projektu, z bliska obserwować jego rozwój, uczestniczyć we wzroście jego wartości, mieć bezpośredni kontakt z pomysłodawcą, a co najważniejsze wpływać na jego sukces.

 

 

 

 

 

#KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 − 12 =

Zaangażuj sie
#INTENCJA NA TEN MIESIĄC #One Energy TV #NEWSLETTER #NIE PRZEGAP #POPULARNE